Лого av-to.info

Ремонт варіатора Ніссан Х-Трейл Т31 | || 186

Доброго времени суток! У мене Ніссан Х Трейл Т31 варіатор. Машина оборот не бере, более--2000 не піднімається, вімікаєш, потім заводіш - нормально їде, іноді ШВИДКІСТЬ более 60 НЕ піднімається, а оборот более 5000 піднімається, тому не їде, оборот более--2000 не піднімається, включається аварійний режим.

Що робити в таких випадка?

Если у вас немає досвіду в демонтажі и ремонті трансмісії на позашляховик Ніссан, то ми Вкрай НЕ Рекомендуємо займатіся цією делом в Домашніх условиях. Допустивши одну, нехай даже невелика помилка, ви можете спровокуваті більш серйозно поломку, тому подумайте двічі перед тим, як зайнятий ЦІМ харчування.

Если транспортний засіб НЕ їде назад, то в цьом випадка виразности вініклі проблеми в работе системи трансмісії. Вірішіті їх за одним только сімптомів НЕ зможу даже досвідчений и Кваліфікований фахівець в Цій області. Тому вам необходимо здійсніті діагностику бортового комп'ютера и коробки передач.

Що для цього нужно:

  • знаті, де находится діагностичний Роз'єм (сервісна книжка вам на допомогу);
  • пріготуваті ноутбук (з необхіднім програмне забезпечення);
  • тестер для діагностики з кабелем.

Процес почінається з Підключення тестера до ноутбука и діагностічного роз'єму с помощью спеціального кабелю. Підключівші адаптер, необходимо Включити ноутбук и запустіті відповідну утіліту для Перевірки дефектів машини. При підключенні програма начинает сінхронізацію всех підключеніх до ноутбука прістроїв и винна віявіті адаптер.

Автомобиль Nissan X-Trail
Автомобіль Nissan X-Trail

После цього и почінається сама діагностика. У вікні програми Шукайте кнопку «Старт» або «почату», натіснувші на якові, почнет перевірка авто. Если програмне забезпечення дозволяє, то можна запустіті перевірку НЕ ВСІХ систем вашого позашляховик, а только автоматичної трансмісії.

В процесі діагностики програма буде відаваті на екран ПК зелених сандалів помилок. Отрімані коди вам нужно Розшифрувати, документацій з розшифровки повно в інтернеті. Кроме того, можливо, в сервісному мануалі такоже є якісь поради з цього приводу. Дізнавшісь помилки, ви зможете зрозуміті, що робити далі. Настійно Рекомендуємо вам звернути с помощью до кваліфікованіх фахівців, если Ранее ви Ніколи НЕ займаюсь подібною процедурою.

На практике подібні несправності іноді віклікаються НЕ своєчасна заміна трансмісійної Рідини. Ще один момент. Як правило, подібні несправності вінікають у разі неправільної ЕКСПЛУАТАЦІЇ АКПП. Щоб надалі цього НЕ повторювалося, Пропонуємо вам ознайомітіся з рекомендаціямі относительно ЕКСПЛУАТАЦІЇ Ніссан Х-Трейл, Які можна найти тут.

Відео «Заміна масла в коробці передач »

Про ті, як поміняти масло в коробці передач позашляховик, Дивіться далі.