Лого av-to.info

Якщо в машині дитина: ремені безпеки і дитячі утримуючі пристрої

Питання транспортування діточок в легковому транспортному засобі на сьогоднішній день залішається відкрітім. Много хто считает, что при вікорістанні дитячого крісла для машини над ЦІМ НЕ Варто заміслюватіся, Аджея в ньом малюк буде в безпеці. Альо Це не зовсім так. Про ті, Які є правила перевезення дітей в авто, що таке адаптер ременя безпеки для дітей и Які бувають види дитячих утрімуючіх прістроїв.

як перевозіті дітей?

у тому випадка, коли малюк будь-которого віку потрапляє в машину, та патенти, з особливими уважністю стежіті за ним и дотримуватись питань комерційної торгівлі правил. І ЦІ правила повінні буті спрямовані на его БЕЗПЕКУ в Першу Черга. Аджея організм дітей будь-которого віку є Менш міцнім, чем у дорослих, відповідно, даже невелікі травми могут сильно нашкодіті дитині. Зрозуміло, сегодня много транспортних ЗАСОБІВ оснащені подушками безпеки, но чи всегда смороду допомагають?

Чи можна прістебнуті Звичайно ременем?

если других утрімуючіх прістроїв безпеки немає, то, природно, использование Звичайно ременя є доцільнім. Однако, в разі аварії такий ремінь только зашкодіть дитину. Аджея Стандартні ремені безпеки, даже если їх правильно на перший погляд прістебнуті своими руками, не підходять для дітей по зросту и комплекції.

Пристегнутый ремешком Фэст маленький пассажир
прістебнуті паском Фест маленький пасажир

Если ремінь лягає через шию, то - це грозит задуха в разі ДТП, особливо, если лямка ремінця ослабла.

тримати на руках б або не тримати?

Деякі батьки думають, что в разі Зіткнення машина їх малюк, Який сидить на руках, буде надійно захищено. Альо це далеко не так. При різкій зупінці машини дитяче Тіло пролетить по салону машини з скроню швідкістю, а его вага при цьом вирости в кілька разів. Власне, утріматі его буде дуже складно даже мужику, Не кажучи Вже про тендітній жінці.

кроме того, є Величезна ймовірність того, что батько, Який піддасться вперед при ДТП, может задавіті малюка своим же тілом. Тому Сейчас метод транспортування дітей ВІКОМ від 1 до 13 років є найбільш небезпечна.

виходом, что ЦІ два найпошіренішіх методів транспортування малюків є небезпечний, так як же бути?

Дети, пристегнутые ремнями Фэст
Діти, прістебнуті ремінь фест

Як вібрато ремінь безпеки для малюка?

Залішається вихід - купити адаптер ремінця безпеки для перевезення малюків. Це прістосування призначення для діточок ВІКОМ від чотірьох років и старше, вага якіх Ще не перевіщів 36 кілограм. Адаптер призначення для использование разом зі стандартними ремінцямі. Даже если ваше авто обладнання подушками безпеки, адаптер для перевезення дітей вам просто необхідній.

Ремінь Фест

необходимость использование цього пристрою з'являється в тих випадка, коли зростання малюка складає до півметра. Іноді батьки підкладають подушки, щоб їх син сидів вищє. Однако использование подушок НЕ є доцільнім. Довге сидіння на подушці зніжує комфортність перебування малюка на сідінні.

Принцип «ФЕСТ» Полягає в тому, щоб адаптуваті положення стандартного ремінця під зростання малюка. ВІН зможите сідіті на зручне сідінні, а сам елемент безпеки буде проходити через плечі и пояс, як у дорослих. Адаптер, або як ще его назівають трехточечной накладки фіксатором для дитини, експлуатується в якості самостійного утрімуючого пристрою. Незалежності від того, чи обладнань ваш автомобіль подушками безпеки чи ні. Що стосується основних его особливо:

 1. Це Пристрій для дитини ВІКОМ від чотірьох років є універсальнім и воно может експлуатуватіся без! Застосування других автомобільних аксесуарів, например, окремий крісел.
 2. Трьохточкові накладки «Фест» для дитини ВІКОМ від чотірьох років Прості в монтажі. Кріплення-трикутник нужно только правильно прістебнуті на Фіксатор.
 3. Така трехточечная накладка «Фест" не позику много місця в машині.
 4. Если малюка п'яти років правильно прістебнуті накладку кріпленням-фіксатором, то син буде дитини собі комфортно и надійно на сідінні, а трівалі поїздкі НЕ БУДУТЬ его втомлюваті.
 5. Дитяча накладка-Фіксатор «Фест» призначила для забезпечення Додатковий комфорту для маленького пасажира в машині. Така накладка дозволяє знізіті Тиск ремінців на жівіт дитини.
 6. Ціна на дитячу накладку-Фіксатор «Фест» для дитини ВІКОМ від чотірьох років є найбільш низьких, если порівнюваті з іншімі утрімують прилаштувати.
 7. утрімує Пристрій «Фест» для маленького пасажира ВІКОМ від чотірьох років идет розроблено таким чином, щоб при аварійному гальмуванні автомобіля ризики Отримання травми БУВ максимально зниженя.
 8. утрімує Пристрій «Фест» предполагает експлуатацію з одним только Малюк. Если ви хочете все сделать правильно, то чи не здумав прістібаті кількох дітей одним прістроєм, а робіть только так, як показано на фото. Інакше Ніякі подушки безпеки автомобіля вам не допоможуть.
Где можно устанавливать Фэст
Де можна встановлюваті Фест

Далі розглянемо Преимущества ЕКСПЛУАТАЦІЇ утрімуючого пристрою «Фест»:

 1. Як показали випробування пристрою, если адаптер прістебнутій правильно, то НАВАНТАЖЕННЯ на дитину буде на порядок нижчих, чем, например, в разі использование дитячого крісла або звичайний Ременів.
 2. Если ви купили ремінь «ФЕСТ», то вам не нужно вікідаті Великі гроші для покупки великого крісла для автомобіля.
 3. Зазвічай при ЕКСПЛУАТАЦІЇ такого роду прістроїв автомобіля для дитини від чотірьох років, працівники ДПС НЕ віпісують штрафи.
 4. Леонід Рошаль, один з найвідомішіх вітчізняніх педіатрів и хірургів одного разу порекомендував ремінь «Фест» для ременя автомобіля. Чи не можна віключаті, что це Було сказано в цілях реклами, но випробування прістосування говорять про зворотнє.
 5. Як показано на фото, тепер дитини змалечку можна возити и на передньому сідінні машини. Маючі ремінь «Фест», ви можете более спілкуватіся зі своим чадом.
 6. кроме того, Сейчас ремінь получил європейський сертифікат якості.
 7. согласно відгукамі в мережі, ремінь «Фест» є надійнім прістроєм . Кроме того, сама компанія є соліднім виробника такого роду прістроїв и присутній на вітчізняному Сайти Вся Вже НЕ перший рік.

Віді ДНЗ


Дитячий утрімують прилаштувати такоже є СПЕЦІАЛЬНІ крісла. Смороду підрозділяються на кілька відів и класіфікуються в залежності від віку сина. Нижчих наведено класіфікацію крісел по групах:

 • група «0» - крісла для дітей, вага якіх Ще не досяг 10 кілограм;
 • група «0» - пристрої для малюків вагою від 0 до 13 кілограм;
 • група «1» розрахована на дітей, вага якіх варіюється від 9 до 18 кг.;
 • група «2» призначила для малюків, чия вага складає від 15 до 25 кілограм;
 • І, Нарешті, остання група «3» розрахована на нащадків вагою від 22 до 36 кілограм.

Такоже слід Зазначити, что Виробники ціх прістроїв провадяться крісла для хлопців, відповідні визна еннім класах. Вік дітей в цьом випадка зазначеним примерно:

 • класи «0» и «0» прізначені для діточок ВІКОМ від 1 до півтора років;
 • класи «0» и «1» прізначені для діточок ВІКОМ примерно до 4.5 років, могут монтуватіся як по ходу руху машини, так і проти него;
 • крісла групи «1» можна використовуват дітлахам ВІКОМ від 9 місяців до 4.5 років;
 • пристосування груп «2» і «3» і «1» - «3» використовуються для малюків від 3 до 12 років; як правило, такі сидіння оснащені пристроєм, що дозволяє регулювати крісло по висоті спинки, крім того, вони можуть мати конструкцію, яку можна регулювати відповідно до габаритів пасажира.
Детские кресла разных классов
Дитячі крісла різніх класів

что стосується монтажу, то крісла, Які стосують класів «0» и «0» та патенти встановлюваті таким чином, щоб маленький пасажир перебував спиною до лобового скла, як на фото. Це є головні правилом при транспортуванні малюків. Так робиться для того, щоб при аварійному гальмуванні або ДТП голова маленького пасажира утрімувалася самим кріслом. Для старших дітей крісло можна монтуваті по ходу руху.

Що стосується самє місця, то данє крісло можна монтуваті як ззаді, так и Попереду. Альо тут же Врахуй - если ваш транспортний засіб оснащено подушками безпеки, то їх слід вімкнуті. Інакше, если подушка спрацює, то це может прізвесті до травмуванню маленькому пасажиру.

Чи вікорістовуєте ви дитяче крісло для перевезення дитини?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Що стосується безпосередно кріплень, то кріплення дитячого сидіння в основному відбувається з использование стандартних ремінців безпеки. Або ж в ціх цілях можна експлуатуваті Спеціальне кріплення «ISOFIX». Его можна найти там, де ви купували дитяче крісло. Залежних від певної моделі, для ее установки может використовуват Додаткове прістосування у виде платформи. Така платформа монтується между самим сідінням и дитячим кріслом и в основному вона актуальна для крісел класу «0» и «1».

Чи не забувай про ті, что будь-которого класу и виробництва НЕ булу конструкція, ее слід надійно змонтуваті и закріпіті. Аджея дорога - це місце небезпечне даже для доросли, а не что сформувався організму маленького пасажира - так тім более. Неправильна установка в Деяк випадка виробляти НЕ только до травматизму пасажирів, но и в разі аварії - даже до смерти. Тому окрему Рамус пріділіть монтажу прістосування.

Відео «Краш-тест дитячих автомобільний сидінь»

Пропонуємо вам подивитись за тім, як відбувався краш-тест 33 найпопулярнішіх моделей автомобільних крісел для маленьких пасажирів.