Що сприяє збільшенню витрати палива на Ніссан Х-Трейл?

З-за чого витрата палива збільшився на Nissan X-Trail (Ніссан Х-Трейл). Ймовірні причини, якщо можна, напишіть, будь ласка! (Фаяз)

Фаяз, здрастуйте. Ваше питання нам зрозумілий, нижче ми перелічимо найбільш поширені причини, які впливають на підвищену витрату палива.

Причини підвищеної витрати палива

Забитый ТФ
Забитий ТФ
 1. Перша і найпоширеніша причина — це проблема в роботі свічок запалювання, а саме перебої. Також причиною можуть служити неправильно виставлені зазори.
 2. Збої в роботі системи охолодження. Якщо температура теплоносія в системі не піднімається до робочої, тобто нижче визначеного рівня, то витрата палива може бути збільшений на 10%.
 3. Регулярна їзда на не прогрітому моторі. Якщо ви починаєте їзду на холодному двигуні, то машина може «їсти» на 1/5 бензину більше, ніж потрібно.
 4. Зносилася циліндро-поршнева група. Неполадки в роботі групи також сприяють збільшенню цього показника. Якщо рівень компресії недостатній, то в деяких випадках авто їсть до 50% палива більше покладеного.
 5. Розвал сходження не відрегульований, також часто є проблемою в цьому плані.
 6. Зносилася система зчеплення, найчастіше мова йде безпосередньо про самому диску. Щоб сприяти нормалізації витрати, слід провести діагностику і ремонт зчеплення.
 7. Проблема в роботі механізму ГРМ. Найчастіше зношений ремінь або не виставлені зазори клапанів є причиною даної проблеми.
 8. Спущені шини. Знижений тиск також може бути першопричиною проблеми.
 9. Забитий бензонасос або паливний фільтр. Надмірна затурканість фільтруючого елемента, який встановлений в зборі з бензонасосом, може збільшити витрату споживаного палива до 50%. Забитість фільтра супроводжується ривками при спробі прискорення, троению двигуна, а іноді і його зупинки під час руху. Необхідно здійснити діагностику і поміняти компонент.
 10. Забитий повітряний фільтр. Щоб уникнути такої проблеми, слід встановлювати на своє авто повітряні фільтри легкого типу без предочистителей. В цьому випадку опір повітря через такий фільтруючий компонент буде найнижчим, відповідно, причин для збільшення витрат бензину не буде.
 11. Заправка машини низькоякісним бензином — навіть 95-й бензин може бути неякісним, все залежить безпосередньо від АЗС.
 12. Можливо, вся проблема полягає в самому двигуні — якщо ДВЗ зі зниженою ступінь стиснення, то можна не дивуватися тому, що машина занадто багато «їсть». Вирішується проблема тільки повною діагностикою двигуна і виявленням всіх несправностей.
 13. Ну і, зрозуміло, причини, які актуальні навіть для цілком робітників і нових авто. Перше — це завантаженість авто. Регулярна їзда з вантажем сприяє досить чималого збільшення витрати, майте на увазі. Друге — сама манера їзди. При більш агресивній манері машина буде споживати на порядок більше палива.

Відео «Рекомендації по зниженню витрати»

Основні рекомендації з цього приводу наведено на відео.


Коментарі та відгуки