Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Великий витрата масла в автомобілі ВАЗ 21134

Добрий день! Я - власник ВАЗа 21134. Після капіталки двигуна (заміна поршневий групи, розточування вала, блоку, торцювання головки, заміна ковпачків, природно притирання і все інше) автомобіль їсть масло «відрами» - за 1000 км долив вже 5 літрів! Регулярно закидає четверту свічку маслом - поперемінно синій з білим димом. В чому може бути проблема? (Євген)

Привіт Євген. Ваша проблема нам зрозуміла, сподіваємося, наша консультація допоможе вам позбавитися від неї.

Изношенная прокладка ГБЦ
Зношена прокладка ГБЦ

Чому такий великий витрата масла?

Причин тому може бути декілька:

  1. У двигун залито неякісна моторна рідина. Якщо видатковий матеріал дуже низької якості, він буде забивати патрубки системи упорскування нагаром і відкладеннями, які виникають в результаті його експлуатації. Якщо вчасно не здійснювати промивку двигуна, то проблема також може викликати і підвищена витрата палива, а не тільки масла.
  2. Витік. Протікання витратного матеріалу також є поширеною проблемою. Подивіться уважно на зливний отвір - чи не тече звідти рідина? Можливо, зносилася ущільнювальна гумка пробки і її потрібно просто поміняти? Або, варіант куди гірше, утворилася пробоїна, в результаті чого ММ виходить із системи.
  3. Найгірший варіант - пробита прокладка головки блоку циліндрів. Якщо ви робили капітальний ремонт мотора, то це найбільш ймовірний варіант. Тим більше, що при змішуванні антифризу з маслом білий дим, тобто пар - це нормальне явище, особливо, якщо він дуже густий. Саме з цієї причини може і заливати одну зі свічок або все відразу. Зверніть увагу на те, чим заливає свічку. Спробуйте рідина на смак (трохи на мову, але не ковтайте) - якщо вона віддає солодкуватим присмаком, то це антифриз, без сумніву. Можливо, в ході капиталки, прокладка була встановлена ​​некоректно, і тому пропускає холодоагент в систему уприскування і навпаки. Якщо проблему вчасно не вирішити, машина буде «чхати», а пізніше і зовсім просто затихне.

Голосування

Чи стикалися ви з проблемою пробитою прокладки ГБЦ?

Загрузка ...Загрузка ... Завантаження ...

Відео «Пробита прокладка ГБЦ»

Про симптомах пробитою прокладки головки блоку ви дізнаєтеся нижче.