Лого av-to.info

провалилася педаль зчеплення - що робити?

Враз провалилася педаль зчеплення без всякого зусилля, пересувається только за рахунок пружини. Чи не розумію, что сталося ... Допоможіть, будь ласка! (Андрій)

Привіт Андрій. Ві зіткнуліся з часто зустрічається проблемою.Більше, зараз ми постараємося дати вам рекомендації по ее рішенню.

Чому провалилася педаль?

Так выглядит провалившийся акселератор
Так виглядає, что провалився акселератор

Отже, причин может буті кілька:

  1. У Першу Черга, це проблеми з гідравлікою. Вам слід перевіріті рівень гальмівної Рідини в розшірювальному бачка основного циліндра зчеплення. Если Рідини мало, то ее нужно Додати до необхідного уровня. Если ви це Зроби и педаль повернулася на місце, то можете вважаті, что вам пощастило. У цьом випадка вам нужно дістатіся до найближче СТО або самостійно провести перевірку всех патрубків гальмівної системи, що не віключено, что «тормозуха» просто підтікає. У цьом ж випадки проблема может полягаті и в обріві патрубка, Який Згідно придется замініті.
  2. При обріві троса. Трос зчеплення может обірватіся посередіні або на одному з кінців, іноді ламається просто Вушко на самій педалі. Проблема вірішується только заміною что Вийшов з ладу компонента на новий.
  3. Проблеми з роботом вилки вічавлюючі зчеплення. Ця вилка розташована безпосередно на КПП, срок служби ее ставити в Середньому до 70 тис. Км. Если все-таки цею компонент зламався, то ми такоже порекомендуємо відразу ж замініті и диск зчеплення.
  4. У разі поломки основного або РОбочий циліндра системи. Часто компонент просто пробіває, несправність можна вірішіті Шляхом заміні компонента.
  5. При поломці поворотної пружини. Вона могла зіскочіті з місця установки або лопнути. У разі ее поломки транспортний засіб придется буксіруваті до найближче СТО.
  6. При попаданні в ГІДРОПРИВІД Повітря. Несправність можна вірішіті методом прокачування зчеплення, більш детально інформацію про цею процес ви зможете найти у нас на ресурсі.
  7. Если акселератор все-таки провалився, но ві можете его вічавіті методом різкого натіскання, то несправність, по всій відімості , Полягає в некоректно функціонуванні циліндра. Зокрема, мова может йти про дефекти в работе манжети або ж про вихід ее з ладу. Вірішіті таку поломку можна только методом заміні основного циліндра.

Так чи інакше, но вірішіті Цю несправність ви навряд чи зможете прямо на дорозі. Вінятком є ​​только поломки, Які можна вірішіті Шляхом прокачування системи и Виведення з неї Повітря. Вам придется звернути с помощью до фахівців або зайнятий ремонтом самостійно.

Відео «Прокачування системи від Повітря»

Если акселератор провалився: процес прокачування основного циліндра системи від Повітря показань на відео нижчих. | || 218