Лого av-to.info

Протікає сальник коленвала Камрі при 30 т / км: в чому причина?

На ТО-3 виявило масляні пляма, знизу під захист. Сказали пропускає передній сальник коленвала. Машина проїхала Всього 30 т.км. КАМР. На ТО здівуваліся, кажуть что це перший випадок при такому пробігу, скажіть в чому причина? Спасибі. Марат.

Чому тече сальник?

Привіт Марат. Дійсно, дуже дивно, что сальник колінчастого вала почав ТЕКТ на порівняно новій машині. Причин тому может буті декілька:

 • Течь может буті віклікана вібраціямі самого клонувалі, что провокує знос внутрішньої части елемента. Сама деталь винна щільно прілягаті до шківа, но з часом вона Цілком мож зносити и втратіті свою форму. Однако, така проблема більш актуальна для авто, Які пройшли більше 10 тисяч км пробігу.

  Утечка моторной жидкости через передний сальник
  Вітік моторної Рідини через передній сальник
 • Если автомобіль на протязі Довгого часу не експлуатувався або стояв у дворі в период зимовищу холодів, то від цього такоже Цілком можливо перемерзання и затвердіння самой деталі. Если елемент затвердів, то ВІН теж НЕ буде щільно прілягаті до шківа, что в Майбутнього спровокує вітік моторної Рідини.
 • Если сама деталь або ваш автомобіль порівняно Нові, то протікання масла через компонент обумовлена ​​іншімі причинами. Например, це погана якість самой деталі, а це, в свою черга, безпосередно впліває на его ресурс служби. Можливо, на Вашому новому авто БУВ встановлений компонент поганої якості, что и спровокувало вітік Рідини.
 • некоректно монтаж елемента. Неправильна установка сальника такоже стані причиною его пропускання. Если во время установки деталь булу нерівномірно прикладом до коленвалу, то це Цілком мож спровокуваті вітік.

  Установка нового элемента
  Установка нового елемента
 • Чи правильно працює ваш двигун? Цей підпункт більш актуальний для старішіх авто, но тім НЕ Менш вам корисний буде про це знати. Протікання масла может буті наслідком самє неправільної роботи мотора. Например, если во время роботи в двігуні збільшівся Тиск газів, смороду могут відавіті деталь з місця установки. Тобто з часом, в тому місці де сальник стікається зі шківом, может з'явитися невелика щіліна, яка в Майбутнього может збільшітіся до великих Розмірів.

У будь-якому випадка, єдине, что вам залішається - це замініті компонент. Кроме того, не зайве буде розібратіся в причинах, за Якими ВІН протікає.

Пам'ятайте про ті, что всегда нужно купуваті продукцію у перевіреніх віробніків, а краще - у дилерів.

Тільки так ви зможете убезпечити себе від придбання підробкі. Кроме того, всегда заливайте в своє авто только якісне моторне масло. Використання неякісного витратності матеріалу Згідно негативно позначіться на работе двигуна в цілому, а такоже на всех его допоміжніх компонентах. Сподіваємося, цею материал поможет вам виправити проблему.

Відео «Як замінити передній сальник колінчастого вала своїми силами»

Це відео вам допоможе дізнатися, як відбувається процес заміни своїми силами.