Лого av-to.info

Промівання двигуна Фольксваген Т4 перед заміною масла | || 186

Чим нужно проміваті двигун на Volkswagen T4 (Transporter) пасс. 2003 р suncro 2.5 TDI перед заміною масла? Хочу залиті масло 5W-40, только не знаю, чим ПРОМІТЕЙ двигун. Підкажіть будь ласка. (Саша)

Здравствуйте, Александр, ми Готові дати вам кілька рекомендацій по вашого запитання.

Чим краще проміваті двигун?

Грязь и отложения в моторе
Бруд и відкладення в моторі

Ті, ​​что ві вірішілі ПРОМІТЕЙ мотор перед Використання новой моторної Рідини - безсумнівно плюс. Альо вісь чим же краще це зробити?

Є кілька варіантів, КОЖЕН з них ми розглянемо коротко:

  1. Можна використовуват промівну моторні рідина, но як показала практика, Сейчас засіб, Незалежності від марки , дает дуже слабкі результати. Зокрема, использование промівного масла дозволити только знізіті концентрацію бруду в залиша мастілі. Що ж стосується безпосередно відкладень, то смороду НЕ розчіняються, а залішаються в системе.
  2. Використання вакуумного насоса для прочищення. Такі пристрої Використовують на СТО для термінової заміні мастила. Однако, незважаючі на Гучні заяви так званні фахівців, за фактом насос не в змозі вікачаті бруд з прихованого порожнін мотора.
  3. Ще один варіант - п'ятіхвілінні промівання. Смороду заливають в агрегат на 5-10 хвилин, после чого двигун заводитися и через Якийсь час Речовини злівається. Однако насправді за п'ять хвилин ніяка рідина НЕ зможу розчініті все відкладення, Присутні в системе. За фактом промівні Речовини дозволяють віміті только невелика часть опадів, но Ми не Рекомендуємо вам використовуват таку продукцію, оскількі вона даже может буті небезпечний для агрегату. Зокрема, если бруд НЕ розчиняється, то при Наступний запуску ДВС вона может забитих масляні канали в авто, а це куди гірше. Найбільш ефективна є Самі концентровані промівання, но при їх вікорістанні є велика ймовірність того, что смороду почнут роз'їдаті сальники.
  4. На нашу мнение, найбільш ефективна методом буде использование довгограючіх промівок, Які заливають в ДВС на пробіг від 50 до 500 км. За закінченні цього часу, як показала практика, бруд и відкладення в системе НЕ только зміваються зі стінок, а й ефективного розчіняються.
  5. Є ще один старий дідівській способ. Особисто я ним користувався, но ві повінні розуміті, что цею способ - на свой страх и ризики, хоча по факту ВІН є Досить ефективна. Безпосередно перед заміною мастила, коли вся «відпрацювання» Вийшла з системи, ДВС промівається гасом або солярки. Детальніше про цею метод ви можете Прочитати на нашому ресурсі.

Відео «Як ПРОМІТЕЙ ДВС соляркою»

Детальніше про способ Промивка мотора соляркою дізнайтеся з відео.