Лого av-to.info

Проблеми з реціркуляцією Повітря в салоні: як вірішіті и забути?

Добрий день! У мене Опель Зафіра 2002 року. Проблема в рециркуляції повітря салону: натискаєш кнопку рециркуляції - працює тільки в одну сторону, на закриття заслінки, тобто повітря бере тільки з вулиці, а на відкриття не працює. Чи є там якесь реле і де воно знаходиться? Що робити? Дякуємо! (Heckfy)

Здравствуйте. За всій відімості, проблеми з реціркуляцією віклікані поломки безпосередно самой заслінки.

Що стоїть за проблемами з рециркуляцією ?

Ми не можемо стверджуваті точно, чому Повітря ціркулює НЕ належно чином у Вашому транспортному засобі, так як для цього необхідній его детальний огляд. Зокрема, самой грубки. Реле, что відповідає безпосередно за включення заслінки, в автомобілі Опель Зафіра немає. Так что в будь-якому випадка це пов'язано сортаменту з заслінкою.

Вихід з ладу даного елемента может буті різного характеру:

  • если заслінку заклинило;
  • если зламався мікромоторедуктор, тобто привід компонента.
Так выглядит заслонка на отечественных авто
Так виглядає заслінка на вітчізняніх авто

на практике іноді Трапляється таке, что заслінка НЕ ​​функціонує належно чином в результате ее заклінювання через іржу, яка НЕ ​​дает їй нормально переміщатіся. Для качана вам нужно з'ясувати, Який тип встановлений конкретно у Вашому транспортному засобі - на старих бланках, Виконання з пластмаси з ущільнювальнім поролоном. Або ж новіша, Виготовлена ​​з металу з ущільнювальною гумка.

Спробуйте поворушіті ее рукою и Послухайте, як вона себе веде. Для цього необходимо провести демонтаж дефлектора в центральній панелі. Металеві елементи часто заклинивают через что утворілася іржі, тут Вже Нічого НЕ поробіш. Потрібно спробуваті обробіті заіржавілі місце рідіною VD-40, або ж замініті саму деталь. Що стосується пластикових, то смороду зазвічай перекошуються в результате постійного впліву гарячого Повітря. Если ж сталося таке, что заслінки зовсім пересуваються, то слід сделать діагностику мікроредуктора.

Відео «Самостійній ремонт грубки на прікладі ВАЗ»

Як ремонтується грубка на прікладі вітчізняного авто - Дивіться на відео . (Автор - Олександр Кузнєцов)