Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Проблемы с включением скоростей на Пежо 307

Здравствуйте! Почалися проблеми з роботою коробки передач, швидкості включаються насилу, автомобіль Peugeout 307. Як поміняти масло в механічній коробці і яке масло краще використовувати? (Лариса)

Що робити, якщо погано включаються передачі?

Не завжди проблеми з включенням швидкостей пов'язані з необхідністю заміни трансмісійної рідини. Іноді важіль КПП включається насилу з інших причин. Якщо у вас автоматична коробка передач, а селектор агрегату смикається, штовхає, штовхається, то пропонуємо вам ознайомитися з цим матеріалом - тут проблема описана детально.

Заливное отверстие в МКПП на схеме
Заливний отвір в МКПП на схемі

Якщо ваш транспортний засіб обладнано механічною трансмісією, то про неполадки в її роботі ви можете почитати в цій статті. Найчастіше несправність є наслідком виходу з ладу синхронізаторів, найімовірніше, буде потрібно їх зміна. Але точно сказати без діагностики автомобіля ми не можемо.

Якщо ж вам здається, що необхідно міняти витратний матеріал в КПП, то в першу чергу необхідно перевірити його рівень і якість. Іноді некоректна робота агрегату пов'язана з недоліком рівня, тому цілком можливо, що вам потрібно буде просто додати мастило в систему, без необхідності заміни. Що стосується якості, то зверніть увагу на щуп - якщо явно видно, що на щупі присутня бруд, в системі видно відкладення, а саме масло чорне, то його краще поміняти. Детальніше про те, як перевірити рівень і поміняти мастило в механічної або автоматичної трансмісії, читайте тут.

Відео «Міняємо масло в трансмісії»

На прикладі автомобіля Пежо 406 пропонуємо дізнатися, як змінюється рідина в МКПП (автор відео - МЗС ТВ).