Проблеми з включенням швидкостей на Пежо 307

Привіт! Почалися проблеми з роботою коробки передач, швидкості включаються з працею, автомобіль Peugeout 307. Як поміняти масло в механічній коробці і яке масло краще використовувати? (Лариса)

Що робити, якщо погано включаються передачі?

Не завжди проблеми з включенням швидкостей пов'язані з необхідністю заміни трансмісійної рідини. Іноді важіль КПП включається насилу з інших причин. Якщо у вас автоматична коробка передач, а селектор агрегату смикається, штовхається, штовхається, пропонуємо вам ознайомитися із цим матеріалом — тут проблема описана докладно.

Заливное отверстие в МКПП на схеме
Заливний отвір в МКПП на схемі

Якщо ваш транспортний засіб обладнане механічною трансмісією, то про неполадки в її роботі ви можете почитати в цієї статті . Найчастіше несправність є наслідком виходу з ладу синхронізаторів, найімовірніше, буде потрібно їх зміна. Але точно сказати без діагностики автомобіля ми не можемо.

Якщо ж вам здається, що необхідно міняти витратний матеріал в КПП, то в першу чергу необхідно перевірити його рівень і якість. Іноді некоректна робота агрегату пов'язана з недоліком рівня, тому цілком можливо, що вам потрібно буде просто додати мастило у систему, без необхідності заміни. Що стосується якості, то зверніть увагу на щуп — якщо явно видно, що на щупі присутній бруд, у системі видно відкладення, а саме масло чорне, то його краще поміняти. Докладніше про те, як перевірити рівень і поміняти мастило у механічною або автоматичною трансмісії, читайте тут .

Відео «Міняємо масло в трансмісії»

На прикладі автомобіля Пежо 406 пропонуємо дізнатися, як змінюється рідина в МКПП (автор відео — МЗС ТБ).


Коментарі та відгуки