Рішення проблеми пробитою прокладки ГБЦ на Таврії

Привіт! На Таврії, швидше за все, прогоріла прокладка між головкою і блоком, тому що на щупі з'явилася білувата емульсія. Двигун заглох, тобто є надія, що не заклинив, подивимося вранці. Чи можна поміняти корінні вкладиші, не знімаючи двигун з авто?

Добрий день. З проблемою пробитою прокладки ГБЦ стикаються багато автолюбителів. Ми спробуємо дати вам рекомендації по ремонту вашого транспортного засобу.

Можна замінити вкладиші, не знімаючи двигун?

В принципі, це зробити можна, але це буде дуже незручно. Швидше і ефективніше замінити елементи можна при демонтажі мотора.

Але якщо ви не хочете знімати агрегат, то виконайте наступні дії:

  1. Для початку вам необхідно відпустити бугелі, тобто кришки.
  2. Використовуючи викрутку, почніть провертати корінні вкладиші мотора.
  3. Провертаючи запчастину, ви можете встановлювати відразу ж нову. Встановивши новий вкладиш, ви продовжите його провертати, щоб видалити старий.
Новые вкладыши для двигателя автомобиля Таврия
Нові вкладиші для двигуна автомобіля Таврія

Але в даному випадку буде складно перевірити коректність установки, тому все ж ми радимо демонтувати ДВЗ при необхідності, хоча, звичайно, вирішувати тільки вам. Тепер що стосується пробитою прокладки, ви впевнені, що це так? Природно, біла емульсія на щупі є ознакою попадання антифризу з системи охолодження двигуна, але все ж варто перевірити й інші симптоми.

  1. Вирує чи охолоджуюча рідина в розширювальному бачку? Не завжди, але часто антифриз починає вирувати, не кипіти, а саме вирувати. У цьому випадку датчик температури холодоагенту на приладовій панелі буде показувати перегрів двигуна. Запустіть двигун і відкрийте капот, оцініть стан витратного матеріалу в розширювальному бачку.
  2. Йде з вихлопної труби білий дим, що нагадує пар? Якщо це так, і дим з глушника дійсно валить густий, то скоріше за все це говорить про пробитою прокладки головки.
  3. Перед тим, як стихнути, ви повинні були відчути, як двигун троїть і втрачає потужність. Якщо в систему потрапляє охолоджуюча рідина, то ДВС по ідеї не повинен відразу ж стихнути, а в першу чергу повинні були проявитися початкові причини. Наприклад, при їзді в гору автомобіль просто не витягує.
  4. Оцініть стан свічок запалювання . Вам необхідно викрутити і придивитися до них. Якщо на них видно сліди Тосола або, спробувавши на смак рідина, ви почуєте солодкий присмак, то це може свідчити про влучення антифризу в ДВС. Проблему можна буде вирішити виключно демонтажем ГБЦ і заміною ущільнювальної прокладки.

Відео «Як демонтувати мотор у Таврії»

Детально про процес зняття двигуна з автомобіля Таврія ви зможете дізнатися з відео (автор — Any Parts).


Коментарі та відгуки

  • Анонім

    Здавствуйте! Заз Славута після прогріву двигуна до опредиленной температури на газу двигун починає троїти. На диагнозтике показує, що все нормально. Свічки, дроти, котушка — результату не дають.