Лого av-to.info

Автолюбітелі запітують: збій приводу реціркуляції Повітря, затягування болтів ГБЦ

На жаль, бувають ситуації, коли без консультації фахівця просто не обійтися. У цій статті наш фахівець дасть відповіді на різні питання наших читачів.

Як усунуті несправність приводу реціркуляції Повітря салону?

Добрий день, у мене на Опелі Зафире 2002 року перестав працювати привід реціркуляції Повітря салону и на кнопці НЕ горить підсвічування. Що робити, спасибі? (Руслан)

Привіт причин з'явилися такой несправності может буті кілька. У Першу Черга вам нужно розібраті часть центральної консолі и дістатіся до самого приводу. Спробуйте перевіріті Запобіжник. У Деяк випадка самє через его виходом з ладу з'являються проблеми з реціркуляцією Повітря. Іноді проблема Полягає в кнопці на блоці управління, можливо, посіпалася холодна пайка - ця проблема актуальна для багатьох блоків Опель.

Такоже вам необходимо віміряті напругу тестером, що не віключено, что привід Вийшов з ладу. Подалі вирішенню проблеми в цьом випадка буде полягаті в его заміні.

Кнопка рециркуляции воздуха в салоне
Кнопка реціркуляції Повітря в салоні

Як правильно затягнуті болти ГБЦ на Hyundai Santa Fe?

Добрий вечір ! GRAND SANTA FE 13 (2013-) / Дата випуску: 24.05.2014, модель: B8WC2FC5G, двигун: KS73. Підкажіть, будь ласка, момент затягування и послідовність болтів ГБЦ? (Світлана)

Привіт Світлана. Момент затягування болтів ГБЦ на двігуні Hyundai Santa Fe Залежить від того, проводилася заміна деталей головки блоку, самих болтів ее фіксації якіх елементів блоку мотора. Если заміна проводилася, то момент повинен становитися 63 Нм, потім все болти відпускаються, после чого знову затягуються ключем на 20 Нм, потім здійснюється два довороту на 900. Для цього вікорістовується Спеціальний дінамометрічній ключ. Если заміна деталей не проводилася, про момент затяжки повинен становитися 20 Нм, после чого проводитися два повороти на 900.

Що стосується послідовності, то це НЕ Менш важлівій момент. У Першу Черга необходимо затягнуті Середні болти - спочатку верхній, потім Нижній. После цього затягується другий гвинт справа вгорі и такий же зліва внизу. Далі, нужно затягнуті другий праворуч Нижній и другий ліворуч Верхні гвинти. Тепер идет перший Нижній праворуч и такий же зверху. Завершальний етапом буде затягування первого болта зліва вгорі и зліва внизу. В цілому необхідній закриття десять гвинтів.

ГБЦ для автомобиля Hyundai Santa Fe
ГБЦ для автомобіля Hyundai Santa Fe

Що робити, если барахлити спідометр?

Здравствуйте! У мене BMW 725TDS E38 1996G. У мене проблемка зі спідометром, Стрілка НЕ ​​піднімається, коли я в дорозі, то Раптена знову начинает працювати, как-будто Щось коротити. Допоможіть, підкажіть, что мені делать и в чому может буті проблема? (Володимир)

Привіт Володимир. На жаль, помочь вірішіті проблему без ретельної діагностики транспортного засоби ми не можемо. Можемо только дати рекомендації з Перевірки електроніки и проводки - можливо, прозвон поможет віявіті причину и місце обрів. Спробуйте сделать самодіагностіку автомобіля - іноді це дозволяє віявіті причину поломки.

Відео «Вирішення проблеми зі спідометром»

На відео нижчих ви можете подивитись, як Закордонні автовласнікі вірішують проблему з непрацюючий спідометром (автор відео - Csiboreszkudo).