Лого av-to.info

Основні и найпошіреніші причини закипання двигуна

Доброго времени суток! У мене проблема з системою охолодження. Закіпів двигун, поміняв антифриз, поміняв термостат (не працювала) - машина на холостому ходу працює як годинник, но їдеш более 90 км - піднімається температура, промити и продули радіатор, залили (за Повчання фахівця тосол) - машина стала перегріватіся даже на малому ходу . Тепер даже не знаю, в чому причина. Допоможіть будь ласка! (Фідан)

Чому кипить двигун?

Кипение мотора авто
Кипіння мотора авто
 1. Рівень антифризу ви, найімовірніше, перевірили в першу чергу, але ми повинні сказати, що однією з найпоширеніших причин є недолік рівня охолоджуючої рідини.
 2. Поганий стан радіатора. згодом між сотами пристрою утворюються просвіти і часто ці місця забиваються комахами . В цьому немає нічого смішного, на практиці траплялися випадки, коли забруднення пристрою приводило до постійного перегріву мотора.
 3. Невірно виставлений кут запалювання. При неправильному виставлянні кута порушується процес згоряння бензину, відповідно, підвищується температура і знижується тяга. Така проблема може бути наслідком розтягування ремінця або ланцюга ГРМ. Причин порушення кута запалювання багато, але ця - найпоширеніша.
 4. Низька якість палива призводить до зниження тяги, відповідно - до збільшення температури згоряння.
 5. Освіта відкладень в моторі і радіаторі, причина - низькоякісний антифриз.
 6. Знос мотора, зокрема, поршневий групи. Необхідно перевірити працездатність поршневих кілець, так як їх поганий стан призводить до зниження компресії.
 7. Вихід з ладу вентилятора радіатора. Якщо пристрій не включається при необхідності, то це призводить до кипіння. В першу чергу необхідно перевірити електричну складову (проводку), а також контакти. Можливо, вони окислилися.
 8. Повітряні пробки. При затоці нової ОЖ (під час вашого останнього ремонту), могли утворитися повітряні пробки в системі. Від них необхідно позбутися.
 9. Вихід з ладу термостата. Перевірте його працездатність.
 10. Протікання помпи або знос її крильчатки. При таку проблему буде відбуватися витік витратного матеріалу.
 11. Пробита прокладка головки.

Більш точний діагноз, на жаль не можна поставити без огляду автомобіля за місцем.

Відео «Чому кипить двигун? »

Детальніше про причини ви можете дізнатися з відео (автор відео - Expert R).