Лого av-to.info

Причини детонації двигуна Ховер Н5: власникам на замітку

День добрий! У мене Hover H5. З віхлопної труби идет чорний їдкій дім. Двигун працює з детонацією. Свічки поміняв. Що робити? (Дмитро)

Добрий день, Дмитро. Давайте розберемося з вашою проблемою.Більше разом.

Чому детонує мотор, а з труби идет чорний дим? || | 204

насправді з проблемою чорного диму з вихлопної труби стикаються багато автомобілістів-власники Great Wall. На жаль, це можна назвати навіть хворобою цієї марки. Однак практично завжди ця проблема вирішується заміною свічок. У всякому разі, кілька разів ми вирішували цю проблему зі своїми транспортними засобами саме таким способом. Тому, якщо нічого не змінилося після заміни, рекомендуємо вам перевірити працездатність поміняних свічок.

Цілком можливо, что з Вихлоп идет такий дим через Кисневий датчика, Який негативно реагує на неякісній бензин. Ми порекомендуємо вам вітратіті все паливо, Пожалуйста залито в бензобаку, после чего залиті в него якісний бензин. На практике таке решение такоже іноді допомагає вірішіті проблему. Если ж датчик кисня Вийшов з ладу, то Сейчас регулятор необходимо замініті на новий.

Отработавшие свой ресурс эксплуатации свечи зажигания
Відпрацьовані свой ресурс ЕКСПЛУАТАЦІЇ свічки запалювання

Можна з упевненістю Сказати, что ЦІ две проблеми - чорний дим и детонація двигуна, так чи інакше пов'язані один з одним. В основному це свідчіть про Занадто збагаченої горючої суміші в системе або некоректної роботи системи запалювання. За всій відімості, паливо просто не встігає Повністю згоряті. Це может буті наслідком несправності паливних форсунок або якіх проблем у функціонуванні ГБЦ (а если троит двигун, то и так ясно, что це пов'язано з ГБЦ). Або ж вона может буті спровокована поломкою регулятора положення коленвала.

Вам нужно здійсніті діагностику всех ціх компонентів, а такоже сделать вимір тиску паливо, на тій випадок, если Раптена проблема віклікана паливно насосом. Такоже перевірте компресію в моторі и здійсніте заміну Вийшов з ладу регулятора при необхідності. Если все це НЕ допомогло, то вихід залішається один - це діагностика роботи блоку управління транспортного средства. Іноді, щоб віявіті несправність, повна перевірка БО є Єдиним виходом. Більш того, часто самє цею процес дозволяє з точністю віявіті всі поломки в работе транспортного засоби, что дает можлівість правильно здійсніті ремонт.

Відео «Діагностика Hover H3»

На прікладі моделі Hover H3 ві можете поспостерігаті за тім, як відбувається діагностика ЕБУ авто своими силами.