Причини детонації двигуна Ховер Н5: власникам на замітку

добрий День! У мене Hover H5. З вихлопної труби йде чорний їдкий дим. Двигун працює з детонацією. Свічки поміняв. Що робити? (Дмитро)

Добрий день, Дмитро. Давайте розберемося з вашою проблемою разом.

Чому детонує мотор, а з труби йде чорний дим?

насправді з проблемою чорного диму з вихлопної труби стикаються багато автомобілістів-власники Great Wall. На жаль, це можна назвати навіть хворобою цієї марки. Однак практично завжди ця проблема вирішується заміною свічок. У всякому разі, кілька разів ми вирішували цю проблему зі своїми транспортними засобами саме таким способом. Тому, якщо нічого не змінилося після заміни, рекомендуємо вам перевірити працездатність поменянных свічок.

Цілком можливо, що з вихлопу йде такий дим з-за кисневого датчика , який негативно реагує на неякісний бензин. Ми порекомендуємо вам витратити все паливо, яке залите в бензобаку, після чого залити в нього якісний бензин. На практиці таке рішення також іноді допомагає вирішити проблему. Якщо ж датчик кисню вийшов з ладу, то даний регулятор необхідно замінити на новий.

Отработавшие свой ресурс эксплуатации свечи зажигания
Відпрацювали свій ресурс експлуатації свічки запалювання

Можна з упевненістю сказати, що ці дві проблеми — чорний дим і детонація двигуна, так чи інакше пов'язані один з одним. В основному це свідчить про занадто збагаченої горючої суміші в системі або некоректної роботи системи запалювання. По всій видимості, пальне просто не встигає повністю згоряти. Це може бути наслідком несправності паливних форсунок або якихось проблем у функціонуванні ГБЦ (а якщо троїть двигун, то і так ясно, що це пов'язано з ГБЦ). Або ж вона може бути спровокована поломкою регулятора положення коленвала.

Вам буде потрібно здійснити діагностику всіх цих компонентів, а також провести замір тиску палива, на той випадок, якщо раптом проблема викликана паливним насосом. Також перевірте компресію в моторі і здійсніть заміну вийшов з ладу регулятора при необхідності. Якщо все це не допомогло, то вихід залишається один — це діагностика роботи блоку керування транспортного засобу. Іноді, щоб виявити несправність, повна перевірка БО є єдиним виходом. Більше того, часто саме цей процес дозволяє з точністю виявити всі поломки в роботі транспортного засобу, що дає можливість правильно здійснити ремонт.

Відео «Діагностика Hover H3»

На прикладі моделі Hover H3 ви можете поспостерігати за тим, як відбувається діагностика ЕБУ авто своїми силами.


Коментарі та відгуки