Як знайти причину відмови автомобіля Опель Астра заводитися?

Не заводиться Opel Astra 1.9 CDTi (DTH -150 p.s.). Допоможіть, будь ласка, розібратися! (Maxo)

Добрий день, Махо. Вам потрібно було вказати хоч які-небудь симптоми або інформацію про ваше авто, бо не бачачи машини, поставити правильний діагноз буде дуже складно. Але ми дамо вам деякі рекомендації щодо вирішення вашої проблеми.

Чому не заводиться авто?

Автомобиль Opel Astra 1.9 CDTi
Автомобіль Opel Astra 1.9 CDTi

Найбільш часто зустрічаються причини вказані нижче:

  1. Часто причиною неможливості запуску мотора є АКБ. Якщо акумулятор частково розряджений, то він цілком міг розрядитися навіть за одну ніч у гаражі або на стоянці. Спробуйте перед стартом двигуна включити на 1-2 хвилини фари дальнього світла. У цьому випадку іона в електролітах почнуть активно переміщатися, що дозволить акумулятору трохи прогрітися, а сам заряд АКБ трохи підвищити. Якщо не виходить завести машину, то вам доведеться або зняти АКБ і зарядити його, або спробувати штовхнути машину, або «прикурити» її за допомогою кабелів з крокодилами від іншого авто.
  2. Бензонасос. Поломка паливного насоса є однією з найбільш часто зустрічаються проблем в роботі паливних систем. Спробуйте підключити насос до АКБ напряму, щоб перевірити його працездатність.
  3. Брудний паливний фільтр. У такому разі засмічення зазвичай проходить поступово, тому перед тим, як ви зіткнулися з неможливістю старту ДВС, могли проявитися деякі інші симптоми. Зокрема, машина могла троїти на ходу, іноді глухнути, потужність набирається з працею. Крім того, обрив паливного патрубка також міг призвести до такої проблеми.
  4. Свічки запалювання могли бути залиті. Зазвичай свічки заливаються паливом тоді, коли водій практикує їзду на максимальних режимах. Щоб зрозуміти, так це чи ні, слід здійснити демонтаж свічок запалювання та просушити їх, а також прочистити від нагару.
  5. Затурканість повітряного фільтра. Як правило, завести мотор у таких випадках можна, але дуже складно. Але іноді на практиці виникає проблема неможливості старту ДВС. Спробуйте демонтувати фільтруючий елемент і включити двигун без нього. Експлуатація авто без повітряного фільтра чревата наслідками, тому якщо ви змогли завестися, то відразу їдьте в магазин за новим фільтром.
  6. Поломка запобіжника одного з елементів паливної системи. Необхідно провести діагностику всіх запобіжників і виявити перегорів.
  7. Вихід з ладу стартера. Якщо при підключенні стартера до АКБ на пряму пристрій все одно крутить слабо, то проблема полягає саме в ньому.

Відео «Як вирішити проблему поломки ДМРВ в Опель»

Прості методи вирішення поломки датчика представлені нижче (автор — Piter Parker).


Коментарі та відгуки