Сторонні шуми при русі автомобіля Toyota Mark II: причини та способи усунення

Привіт! У мене така проблема: недавно міняв помпу і знімав шків коленвала, щоб відкрутити гайку шківа, довелося застопорити торцевим ключем в коробці в районі маховика, де є отвір з гумовою кришкою. Гайка ледве подалася, аж торцевий ключ мало не заліз усередину. Після цього з'явився сильний шелест металу в цьому районі. Помітив, що при розгоні шелест посилюється і чути в салоні авто. При натисканні на гальма і при Д,Р,N шелест не змінюється, що в холодну, що в прогріту теж не змінюється. Що я міг там пошкодити? Автомобіль Toyota Mark II, 1993 р. в., об'єм 2.5. (Аян)

Привіт, Аян. Ми проаналізували ваше питання і готові дати на нього вичерпну відповідь.

Що може шуміти?

Черный автомобильТойота Марк 2
Чорний автомобильТойота Марк 2

Для початку згадайте той момент, коли ви міняли помпу. Всі гайки були міцно закручені? Якщо металевий стукіт, то без сумнівів — залізо б'ється об залізо. Якщо це з'явилася відразу ж після того, як ви ремонтували свій транспортний засіб, то вам необхідно буде повторити процедуру. Розкрутіть всі елементи, щоб дістатися до помпи, і спробуйте похитати кузов машини. Так ви зможете знайти стукіт.

Якщо ж стуку в розібраному вигляді транспортного засобу немає, то необхідно при зворотній збірці максимум уваги приділити тому, щоб всі компоненти були закручені і щільно трималися. Тільки так можна буде позбутися від сторонніх звуків, які заважають їздити.

Голосування

Якого типу КПП ви віддаєте перевагу?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Якщо ж в цьому плані все гладко, то вихід залишається тільки один — діагностика бортового комп'ютера. Вам потрібно буде підключити діагностичний адаптер через спеціальний роз'єм, а також приєднати його до ноутбука. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення, проведіть діагностику вашої Тойоти Марк, яка, можливо, допоможе виявити проблему.

На жаль, більше ми не можемо нічого вам порадити. Щоб розібратися в цій проблемі, необхідно своїми очима і руками перевірити вашу машину. Сподіваємося, ви зможете вирішити цю несправність.

Відео «Діагностика Тойота Марк своїми руками»

Про те, як перевірити машину своїми руками за допомогою бортового комп'ютера, ви зможете дізнатися з відео.


Коментарі та відгуки