Лого av-to.info

Все про вимірі показника тиску в гідропідсилювачі керма в домашніх умовах

відмовіло управління автомобілем. Який Тиск повинен відаваті насос Гура? (Володимир)

Добрий день, Володимир. Відповідь на ваше запитання уявлень нижчих.

Який Тиск повинен відаваті насос ГУР?

Було б легше відповісті на ваше запитання, Якби ви вказано модель транспортного средства. На всех СУЧАСНИХ насосах гідропідсилювача керма розташованій редукційній клапан скидання тиску, Який спочатку налаштованості на Певний Показник. У вітчізняніх транспортних засоби ВІН ставити від 90 до 125 атмосфер, в іномарках - від 60 до 100 атмосфер. 1 атмосфера дорівнює 1,01325 бар.

Тестер, позволяющий измерить характеристику в атм.
Тестер, что дозволяє віміряті характеристику в атм.

Цей параметр розраховується ще на авто-Концерні інженерамі для конкретної моделі автомобіля. Цей параметр показує найбільш максимальний Показник сили системи ГУР, яка потрібна для нормального Функціонування транспортного средства. Тому при необхідності Рекомендуємо вам відштовхуватіся від наведення вищє Даних.

Вимірювання параметра Цілком можна здійсніті в Домашніх условиях з использование спеціального тестера, купленого в магазині. Стоимость пристрою на сьогоднішній день варіюється від 6 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2 - 4 тис. Гривень). Цей Пристрій прізначається для віміру тиску гідравлічної мастила в системе ГУР. Если в процесі віміру ви виявило будь-які відхилення від норми, то це может буті наслідком всілякіх поломок, пов'язаних з даною системою. Например, через погані гумка ущільнювачів может вітікаті трансмісійне масло, насос високого тиску может війта з ладу, підшипники зносяться и так далі.

Відео «Як зробити вимір даного сертифіката № своїми руками»

Про ті, проводитися вимір цієї характеристики в Домашніх условиях - Дивіться на відео (автор відео - TheMersovod).