Лого av-to.info

Відсутність компресії в циліндрах: причини і способи перевірки

Здравствуйте! На ВАЗ 2114 в 1 циліндрі була погана компресія, а в трьох інших все в нормі. Зняв голівку, поміняв клапан в 1 циліндрі, а решту три не чіпав. Після складання двигуна машина стала як і раніше троить, тільки компресія пропала взагалі в другому циліндрі, а в 1, 3, 4 циліндрах все в нормі. В чому причина? (Петро)

Добрий день, Петро. Причин, за Якими пропадає компресія, может буті безліч. Всі їх ми розглянемо нижчих.

Чому пропадає компресія?

Замер уровня компрессии при помощи прибора
Замір уровня компресії с помощью приладнати
  1. Если двигун Вже порядком зносівся, то в іншому ціліндрі такоже может тріснуті клапан. Кроме того, безпосередно клапан может погано прілягаті при работе мотора, а це, в свою черга, є причиною виток в тому місці, де елемент стікається з «сідлом».
  2. Если так званні Сідло зруйнувалося, так спріяє зниженя уровня тиску.
  3. Перевірте, чи надійно Встановлені ГБЦ после последнего ремонту. Можливо, вона булу встановлен некоректно або вона прогоріла, что Цілком можливо в результате знос. Кроме цього, во время установки на прокладку МІГ потрапіті сміття (зокрема, на ее контактних поверхонь), або ж прокладка прогоріла від перегріву двигуна. Це Згідно приведе до Виникнення тріщін або деформації головки.
  4. Ще однією причиною є задір циліндра (ц-ра), Який зазвічай з'являється после перегріву ДВС.
  5. Можливо, Повністю знос вся ціліндро- Поршнєва група.
  6. Клапан іншого цил-ра, можливо, став не до кінця закривати або зовсім НЕ закрівається. Або в него Надходить недостатня Кількість Повітря, но в даного випадка ві такоже зможете почути стукіт. Кроме цього елемент МІГ погнута, но це в тому випадка, если у вас обірвався ремінець газорозподільного механізму во время руху. Такоже слід Зазначити, что збої у функціонуванні даної системи теж могут привести до зниженя тиску.
  7. Стали непригодна межкольцевие перемички поршнів.
  8. Вийшов з ладу впускні елемент. З цієї причини Тиск может прірви як в одному, так и декількох цил-рах. Кроме того, в них может з'явитися тріщіна, такоже варіант Досить Поширення.
  9. Загальний рівень компресії, можливо, є зниженя в результате з'явилися нагару на кільцях.

Так чи інакше, но в будь-якому випадка вам ще раз нужно буде здійсніті демонтаж ГБЦ и прокладки. Цілком ймовірно, что проблема Полягає самє в непрацездатності последнего. У будь-якому випадка ми сподіваємося, что наші рекомендації допоможуть вам вірішіті проблему.

Відео «Як здійсніті перевірку компресії на прікладі авто Рено»

Пропонуємо вам ознайомітіся більш детально з процедурою Перевірки уровня компресії.