Чому не заводиться автомобіль Great Wall Hover H5 (Ховер Х5)?

Після заміни термостата зламали трубку ТНВД, замінили ремінь ГРМ і натяжний ремінь. Після всього цього машина не заводиться. При впорскуванні ефіру (щядящего) заводиться. Повітря в системі системи ТНВД прибрали, не заводиться. Паливо на форсунки надходить. Що робити? (Олександр)

Доброго Дня, Олександр. Ми постараємося допомогти вам вирішити цю проблему.

Чому авто не заводиться?

Ми б могли серчать на ремінь газорозподільного механізму або роликів, оскільки при обриві першого запуск мотора буде неможливий. Але раз ви кажете, що після заміни двигун заводився, то ми опустимо це.

Яку трубку паливного насоса ви зламали? Ви впевнені в тому, що ця трубка ніяк не впливає на працездатність вузла в цілому? На жаль, у нас немає схеми бензонасоса автомобіля Great Wall Hover H5, проте ми з упевненістю можемо заявити, що при непрацездатному паливному насосі запуск мотора буде неможливим. Тому, в першу чергу, перевірте саме його.

Внедорожник Hover H5
Позашляховик Hover H5

Цілком може бути і таке, що просто засмітилася сітка насоса або фільтр, в залежності від того, чим бензонасос вашого транспортного засобу обладнаний. В даному випадку проблему можна вирішити тільки заміною фільтруючого елемента або ж прочищенням сіточки. Сіточку можна дістати тільки при демонтажі і розбиранні насоса, але ми також рекомендуємо вам її замінити в разі необхідності. Також слід перевірити рівень компресії в циліндрах двигуна. Детальну інформацію про процесі виміру компресії ви зможете дізнатися на нашому ресурсі — скориставшись пошуком, тут ви знайдете докладний мануал по цій процедурі.

Якщо ви вже не знаєте, що робити, то вам залишається тільки здійснити діагностику транспортного засобу за допомогою спеціалізованого обладнання. Таке обладнання можна знайти на будь-якому тематичному СТО, але врахуйте, що процес діагностики може обійтися вам в «копієчку». Тому немає нічого страшного в тому, щоб спробувати провести перевірку машини на предмет несправностей своїми силами.

Докладну інструкцію ви також знайдете на нашому сайті, але ми коротко опишемо весь процес:

  1. Спочатку ви підготовляєте комп'ютер з встановленим на нього необхідним софтом для перевірки транспортного засобу.
  2. За допомогою діагностичного кабелю комп'ютер підключається до роз'єму для діагностики авто.
  3. Проводиться перевірка автомобіля на наявність несправностей, зчитуються коди помилок.
  4. Коди помилок необхідно розшифрувати, що вам допоможе зробити сервісна книжка, після чого несправності усуваються.

Відео «Діагностика автомобіля Hover»

Про те, як здійснюється процес діагностики Great Wall Hover, ви зможете дізнатися з цього відео.


Коментарі та відгуки