Чому Деу Матіз відмовляється заводитися?

Привіт! У мене Daewoo Matiz 0.8 АКПП. Проблема така: бігав дуже добре, три тижні тому втік антифриз, все кругом залив. Поміняли прокладку головки блоку циліндрів і все-тепер не заводиться. Що може бути? Спасибі, до побачення. (Тетяна)

Доброго Дня, Тетяна. Дійсно, іноді автомобілі не заводяться після заміни прокладки головки блоку циліндрів. З чим це може бути пов'язано, ми спробуємо пояснити нижче.

Причини, по яким авто не заводиться

Отработавшая свой ресурс прокладка ГБЦ
Відпрацювала свій ресурс прокладка ГБЦ

Отже, що може стати причиною того, що машина відмовляється заводитися:

  1. В результаті того, що на головку блоку циліндрів була встановлена бракована прокладка. Хоча всі прокладки тестуються перед випуском, у вітчизняному авто-магазині цілком можна натрапити на підробку. Ми рекомендуємо провести перевірку якості встановленого елемента. У будь-якому випадку, доведеться знімати головку і обстежити поменянный елемент на наявність тріщин і механічних пошкоджень на ньому. Крім цього, потрібно бути впевненим в тому, що установка була проведена правильно. Іноді автолюбителі стикаються зі схожими проблемами з-за того, що ремонтом машин займаються фахівці з «кривими руками».
  2. Якщо з ущільнювальним компонентів і монтажем все нормально, то слід продіагностувати стан маслозйомних кілець. У тому випадку, якщо вони пошкоджені або вже відпрацювали свій ресурс експлуатації, кільця необхідно поміняти на нові. В іншому випадку подальших проблем з ДВС вам не уникнути. При установці використовуйте тільки оригінальні маслос'емниє кільця.
  3. Перевірте компресію в циліндрах ДВЗ. Як це зробити і яке має бути тиск в системі — ми вже описували, вам потрібно тільки скористатися пошуком по сайту та вивчити інструкцію. Природно, якщо компресія в системі неправильна, то її потрібно відрегулювати.
  4. Продиагностируйте стан трамблера. За фактом проблема з трамблером може виникнути в тому випадку, коли після заміни деталей на ГБЦ зношується бігунок. Якщо бігунок вийшов з ладу і вже не може виконувати свої функції, то він не буде подавати іскру, відповідно, запуск двигуна буде неможливим.
  5. Коли ви зможете завести свій автомобіль, для правильної роботи двигуна залишається тільки відрегулювати запалювання. При регулюванні керуйтеся рекомендаціями виробника в мануалі по експлуатації авто.

Відео від Наїля Порошина «Як знайти іскру»

Що робити, якщо при старті двигуна немає іскри — ви зможете дізнатися з відео нижче (автор — Наїль Порошин).


Коментарі та відгуки