Лого av-to.info

На автомобілі Деу Нексія плавають обороти: чому і що робити?

Здравствуйте! У мене Нексія 2004 р / в. Інжектор. Двигун погано заводитися, на малих Оберт плавають обороти, то скідає, то наберіться и снова скіни або затіхне двигун при натиску. На дросель погано набірає обертів, Ніби прохлебівает, при рушення з місця доводитися прогазовівать, на оборотах идет краще. Двигун має трамлер и котушки, тому комп'ютерну діагностику НЕ піддається, інші датчики показує в нормі. Замінено свічки, дрота вісокої напруги, кришка трамлера, бігунок, проміті фарсунки, блок дросельними заслінки, чинний паливний фільтр. Проїхав п'ять СТО - помочь ніхто НЕ зміг, все з перерахованого вищє на Кожній з СТО потроху. (Микола)

Привіт Микола. На жаль, точно поставити діагноз ми не можемо, Аджея для цього нужно продіагностуваті автомобіль за фактом. Альо ми дамо кілька порад, Які, можливо, дозволяти вірішіті несправність.

Чому на Нексіі плавають обороти?

  1. Если блок дросельної заслінки чинний з датчиком, то проблема может полягаті в поганому контакті последнего. Зазвічай при заміні пристрою фахівці на СТО зачіщають контакти, но сегодня Стільки некваліфікованіх майстрів, что іноді автовласнікам доводитися доробляті роботу за них. Перевірте контакт, очістіть его від окислення, если Такі є.
  2. Регулятор холостого ходу іноді становится причиною плаваючих оборотів. Це может случиться внаслідок поломки або некоректної роботи. Бажано продзвоніті Пристрій, при необхідності замініті его на нове.
  3. Ті ж самє стосується вакуумного датчика. Потрібно сделать его діагностику.
  4. Іноді несправність можна вірішіті Шляхом регулювання СО на потенціометрі, но накрутити Показник ви можете зіткнутіся з тім, что збільшіться витрат паливо.
  5. запалювання. У Деяк випадка вінікає необходимость регулювання запалювання - воно может буті Занадто пізніше, но зазвічай обороти плавають при їзді на раннього запалюванні.
Дэу Нексия серого цвета
Деу Нексія сірого кольору

чи не Хочемо вас лякаті, но подібна проблема может буті наслідком пробитою прокладки ГБЦ.

За Якими ознака можна візначіті, что прокладка пошкоджена:

  1. При Перевірці уровня моторної Рідини на щупі буде явно видно Піна, что відбувається в результате попадання антифризу в масло.
  2. З глушника идет білий дим, дуже схожий на пар.
  3. у розшіріт ь Льоня бачка з антифризом видно масляні пляма, в Деяк випадка холодоагент может віруваті.

Це основні ознака.

Візуально візначіті, пробита прокладка чи ні, можна в такий способ:

  1. Перевірте всі свічки запалювання. Если в систему змащення попала охолоджуюча рідина, то як мінімум одна зі свічок буде мокрою.
  2. Спробуйте крапельками Рідини зі свічки на мову, но НЕ Ковтало ее - если вона має солодкуватій Присмак, то це - антифриз, можете не сумніватіся.

Детальніше про Ознака и процесі заміні прокладки на Нексіі з фото и відео читайте тут.

Відео «Міняємо прокладку ГБЦ в Домашніх условиях »

покроковий процес заміні уявлень на відео (автор - Сергій Л).