Що потрібно врахувати перед перевезенням тварини в автомобілі

Вже доведено, що домашні тварини не люблять зміни і будь-яка зміна обстановки може морально нашкодити тварині. Щоб не допустити стресу, при перевезенні собаки або кота в автомобілі необхідно дотримувати певні заходи безпеки, про які ми поговоримо далі.

Що треба знати й мати?

В першу чергу перед довгою поїздкою або переїздом потрібно відвідати ветлікаря. Проконсультуйтеся з ним, щоб знати про можливі проблеми, які можуть злучити з твариною.

Переноска

Кошка и три специальных сумки для транспортировки
Кішка і три спеціальні сумки для транспортування

Якщо ви їсте в довгу дорогу, то подбайте про перенесенні, в якій буде сидіти ваш вихованець. Погодьтеся, буде не дуже комфортно, якщо він в страху заб'ється де-небудь під сидіння авто. Переноска дозволить не тільки зберегти здоров'я кота або собаки під час переїзду, але і збереже ваші нерви.

За якийсь час до поїздки дайте тварині принюхатися до перенесення. Нехай він самостійно досліджує її як зсередини, так і зовні. Можете ненадовго винести вашу тварину на вулицю в ній.

Харчування

Домашні тварини в більшості своїй чутливі до зневоднення.Візьміть з собою достатньо води і пропонуйте вихованцеві попити при першій необхідності або можливому випадку. Також підготуйте достатньо їжі та візьміть трохи більше, ніж потрібно. Хто знає, що може трапитися в дорозі? А це не привід голодувати коту. Також подумайте: якщо у тварини є якісь улюблені ласощі, то візьміть їх небагато з собою.

Кошка в переноске
Кішка в перенесенні

Плед

Всім відомо, що з кішечки обожнюють м'які і пухнасті пледи, тому рекомендуємо вам взяти на дорогу хоча б один. Буде краще, якщо ви візьмете з собою покривало, яке вже відомо вихованцеві. Покладіть його в переноску, щоб знизити ризик появи стресу.

Туалет

Після того, як собака або котик поїсть або поп'є, настане момент, коли йому знадобиться в туалет. З собаками справи йдуть простіше: її можна просто випустити, і всі свої справи вона зробить самостійно. З котом ж складніше. Якщо тварина використовує наповнювач, то обов'язково візьміть його з собою. І врахуйте: все це вам доведеться зробити в машині, на вулиці кішка може просто побоятися це робити.

Повідець

Голосування

Доводилося вам перевозити тварин у авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Знадобиться на той випадок, якщо ви відправляєтеся в далеку поїздку. Вам належить періодично виносити тварину на вулицю. Тому зробіть його перебування там більш безпечним. Адже будучи в новому місці, кішка може буквально «кулею» втекти в будь-яку сторону. щоб цього не сталося, купити повідець заздалегідь і не забудьте його захопити в дорогу.

Ліки

Якщо кіт або собака буде вести себе неспокійно під час їзди, візьміть з собою транквілізатори. Природно, перед цим необхідно порадитися з ветеринаром. Якщо такі препарати давати ви ризикуєте, то підготуйте валер'янку. Але використовувати її потрібно в крайньому випадку.

Відео «Як перевезти вихованця в транспорті»

Цінні поради з цього приводу ви знайдете на відео.


Коментарі та відгуки