Лого av-to.info

Тихіше їдеш далі будеш? - Перемикання швидкостей на «П'ятірка»

Здравствуйте! Підкажіть, на Який КПП 4-х або 5-й ступці класіці 2105 повільніше ШВИДКІСТЬ на першій передачі? Дякуємо! (Павло)

Добрий день, Павло. Ваше питання Досить спеціфічній и навряд чи ви зможете отріматі на него точно відповідь.

Пристрій МКПП

За своєю конструкцією п'ятіступінчаста трансмісія на класичну моделях ВАЗ в цілому почти така ж, як и четірехступенчатая. Єдина відмінність - це ті, что в неї додано ще одну передача.

Система трансмісії на транспортних засоби ВАЗ-2105 складається з декількох компонентів, зокрема, з трьох валів:

  • первинного вала;
  • вторинна;
  • проміжного.

Механізм перемикань

Сам Пристрій представлено на схемі нижчих, Пропонуємо вам ознайомітіся з ним більш детально. | || 213

Механизм переключения передач на классических моделях ВАЗ
Механізм перемикання передач на класичних моделях ВАЗ

Під номерами 1, 2 і 16 на схемі зображені вилки безпосередно самих швидкости. Зокрема, мова идет про всі п'яти швидкости. Управління елементами під номерами 5, 7 и 9 здійснюється за помощью важеля, что находится в самому салоні авто.

Принцип перемикань режімів КПП Полягає в Наступний: коли селектор змінює своє місце положення, здійснюється зчіпка шарніра з віїмкою, розташованої на однією з осей. Інший кінець осі міцно зчеплення з елементом під номером 3. Ця вилка входити в спеціальну віїмку на шестерні переднього ходу. При переміщенні селектора відбувається зчіпка з потрібною шестерінкою на вторинно валу з відповідною шестерні проміжного вала.

В цілому принцип роботи агрегатів на чотіріступінчастою и п'ятіступінчастою трансмісії ідентічній, різніця Полягає лишь в додаванні ще одного режиму. Відповідно, ШВИДКІСТЬ теж буде однаково, но це теорія. На жаль, на практике ми не можемо перевіріті реально, Який автомобіль буде швидше, оскількі в нашому володінні немає транспортних ЗАСОБІВ з чотіріступінчастою «механікою». Альо можна точно Сказати, что даже если різніця и є прісутнім, то вона буде мінімальною. А вісь безпосередно на ШВИДКІСТЬ перемикань режімів могут впліваті певні Особливості коробки. Зокрема, це могут буті и поломки Деяк компонентів конструкції, и інші аспекти, Такі як масло для КПП и т.д.

Відео «Пристрій и принцип роботи КПП»

Детальніше про конструкції и прінціпі Функціонування агрегату ви можете дізнатіся з відео нижчих (автор - Павло Ковальов).