Лого av-to.info

Передній, задній або повний привід?

при віборі автомобіля натрапів на питання приводу. Розкажіть про види пріводів існуючіх у автомобіля. Дякую.
(Ігор Кондратьєв)

Відомо, что двигун стіскає и спалює паливо, перетворюючі его в механічну Енергію. Ця енергія утворює крутний момент и передает его на колеса. Приводом назівається та вісь коліс, на якові передаються обертальні Рухи. ВІН может буті переднім, заднім и ПОВНЕ.

КОЖЕН з тіпів трансмісії має свои Особливості, а такоже Преимущества и Недоліки.

Передній

Схема ведущей передней оси
Схема провідної передньої осі

на передньопрівідніх автомобілях двигун, віробляючі Енергію, передает ее на передню вісь або простіше Кажучи - на передні колеса. Така конструкція пошірюється найчастіше на машинах бюджетного класу, однак, зустрічається и на більш дорогих авто. Прімітна тім, что така компоновка задоволена проста и практична.

Навчітіся Керувати передньопрівіднім автомобілем значний легше. Тому Такі автомобілі Кращі для новачків. З недоліків: має більш нізькі дінамічні показатели и підвіщену ймовірність знос передніх коліс. Перевага ж Виступає висока прохідність на Слизько дорогах и менший степень заметів, На Відміну Від задньопрівідніх авто.

Задній

Схема ведущей задней оси
Схема провідної задньої осі

Очевидно, что в такій конструкції енергія Обертаном передається на задню пару. Зустрічається на дорогих авто, особливо Європейського и американського виробництва. У плане динаміки и швидкісних показніків Такі автомобілі беруть свою предпочтение. Завдяк чому має гарну маневреність и керованість. Ось только Схильність до заметів у авто з переднім приводом вищє. Це відбувається через ті, что передні колеса в момент повороту є фактором гальмування, а задні - надлішкової штовхає силою.

Повний

Схема полного типа трансмиссии
Схема полного типу трансмісії

автомобіль, у которого крутний момент розподіляється на всі осі є повнопрівіднім. Мабуть, найпошіренішій з усіх існуючіх тіпів. Таку компоновку ма ють авто практично всех класів и тіпів кузова. Кроме вісокої прохідності та універсальності дана конструкція заслужила свою Популярність так званні системою «підключаються» пріводів.

Таке решение дозволяє машині використовуват провідною одну вісь коліс и в залежності від ситуации и дорожніх умов підключаті додатково одного.

виходом, что повний тип має три групи трансмісій:

  • повна, з Використання передньої и задньої осей одночасно;
  • підключається повний на вимоги, де провідною є передня вісь коліс, а задня підключається;
  • автоматичних т підключається - провідні зазвічай є задня пара, а передня включається автоматично, як только провідні колеса втратять зчеплення з дорогою.

Всі сучасні автомобілі, Незалежності від типу приводу, найчастіше забезпечуються системою стабілізації ESP. Завдяк Цій сістемі ваше авто буде вести себе на дорозі максимально комфортно и спокійно.

Відео «Типи пріводів»

Дізнайтеся докладніше про типи подивившись це відео: