Лого av-to.info

Що робити, если падають обороти при наборі потужності?

Доброго ранку! Автомобіль Nissan X-trail Т31 2.0 Dci АКПП, з пробігом 182 664 км. Увечері при поверненні додому машина перестала тягнути (до 2250 макс) і дуже дуже мляво набирає, сьогодні ж при першому запуску загорівся чек, пробував включити функцію самодіагностики (педалями) - не допомогло, скидання клеми - не допомогло. Що могло б це бути? (Віктор)

Добрий день, Віктор. Причин того, что машина погано набірає обертів, дуже много.

Внедорожник Nissan X-Trail
Позашляховик Nissan X-Trail

Чому Nissan X-trail НЕ набирає обертів?

  1. В першу чергу, якщо ви давно міняли фільтр палива, то потрібно перевірити цей елемент. Коли він забивається, варто очікувати проблем з набором оборотів. Оскільки фільтруючий елемент в Nissan X-trail є нерозбірним, то можна спробувати почистити сітку або ж повністю поміняти модуль. Іноді причиною є некоректно працюючий бензонасос, якщо це так, то його також потрібно поміняти.
  2. У випадку з дизельним авто власники Nissan іноді стикаються з проблемою виходу з ладу апаратури з форсунками. Якщо розпилювачі приходять в непридатність, або ламаються плунжерні пари ТНВД, це в підсумку призводить до втрати тяги мотора. Якщо це так, то в подальшому ви можете зіткнутися з неможливість запуску двигуна.
  3. Несправності в роботі системи запалювання. В цьому випадку вам буде потрібно зробити діагностику безлічі датчиків - холостого ходу, колінчастого і розподільного валів, масової витрати повітря, кисню, лямбда-зонда і так далі. Якщо ви в цьому нічого не розумієте, то зверніться до електрика.
  4. Якщо суміш в системі буде занадто багата, то блок управління неправильно призначить пізнє запалювання. У тому випадку, якщо повітря в системі буде більше, то суміш збідніє, в результаті чого потужність двигуна також знизиться.
  5. Поломка або некоректна робота каталізатора. Слід зробити діагностику і при необхідності замінити елемент.
  6. Набагато рідше проблеми виникають при використанні неякісного палива, але це все одно слід брати до уваги. Вода в паливі - поширена проблема вітчизняних АЗС.

Самостійна діагностика - це добре, але більш ефективним варіантом буде перевірка авто за допомогою комп'ютера і необхідного програмного забезпечення. Так у вас буде велика ймовірність отримання відповіді на ваше запитання. Більше статей з ремонту автомобіля Nissan X-trail ви зможете знайти в цьому розділі нашого ресурсу.

Відео «Заміна свічок запалювання на X-trail» | || 215

О том, как поменять свечи, смотрите на видео (автор видео — Ремонт авто).