Лого av-to.info

Відкриваємо автомобіль без ключа?

Бувають Різні ситуации, коли забув ключі в салоні автомобіля, а двері зачини, та ще й кнопка вімікання замку опущена. Як Відкрити двері автомобіля если Втрата ключ, а запасного немає?
(Євген Сідло)

Існує кілька способів потрапіті всередину, но КОЖЕН працює з нагоди.

дані рекомендації НЕ є посібніком зі злого и угону транспорту.

Послуги «фахівців»

скористати спеціальнімі послуги компаний. Їх легко найти через інтернет, но за таку роботу придется «відстебнуті» кругленьку суму грошей. Та й Не КОЖЕН довіріться таким людям. Відкрілі при вас - відкріють и без вас.

Грубий способ

Даній варіант НЕ дуже гуманний и требует в подалі копійчаних вкладень. Майже в кожному автомобілі є мале вікно, розбили его можна просунути руку и віджаті кнопку вімікання замку. Це, мабуть, самий непріємній и дорогий метод, так як ціна за заміну вікна может варіюватіся, залежних від марки авто. Альо если ситуация Екстрім, то це як запасний варіант.

Хитрий способ

Найпошіренішій и дешевий з наведення. Для его Здійснення, вам Знадоби міцна, тонка мотузка або сталевий дріт и плоска Викрутка. А також много Терпіння и вінахідлівості. Суть операции «розтин» Полягає в тому, щоб просунути через ущільнювачі або скло всередину Мотузку або дріт з затягує петельки, а потім зачепіті й кнопку Блокування.

Когда захлопнулась дверь, а ключи остались внутри
Коли зачин двері, а ключі залишились Всередині

Є два варіанти, щоб просунути мотузку або дріт всередину:

  1. Спробуваті опустіті Долоньки скло. Пробувати треба на шкірні дверях, вистача хоча б декількох міліметрів. Альо як показує практика, не на кожному автомобілі скло опустіті Досить просто.
  2. Більш Зручний варіант - взяти викрутки або Щось плоскі, что НЕ зашкодіть покриття кузова. Потім ЦІМ предметом віджаті двері (зазвічай віджімають верхній куточок двері). І через что з'явилася щіліна просунути підготовлену Мотузку (дріт).

Отже, у вас є мотузка або дріт. Зауважте что затягується петель, а потім просуньте Цю петлю всередину. Це нужно сделать так, щоб петлю можна Було накинути на кнопку.

Як только вдасть накинути петлю на кнопку, ее нужно буде затягнуті, а потім вітягаті за обидвоє кінці мотузки (дроту).

Мужик «вскрывает» тачку при помощи проволоки
Мужик «вскрывает» тачку при помощи проволоки

Тут может вінікнуті складність: не у всех машинах кнопка має капелюшок, а це немного ускладнює завдання по «Розкриття».

Если у вас Вийди вся операція з первого разу, то ви - великий молодець, а если немає - пробуйте ще раз і ще раз!

Відео «Що робити если зачин двері або забули ключ Всередині Ашин »

На відео можна подивитись, як Відкрити машину без ключа.