Лого av-to.info

Розшифровка коду помилки двигуна Форд S-Max

Здравствуйте! Мені зробили діагностику двигуна, видали коди помилок, не можу знайти роздруківку, тому що немає книжки - код Р 1000 р 2008. Підкажіть, будь ласка, що це за поломки і як їх усунути. Заздалегідь дякую! (Галина)

Галина, добрий день. Зелених сандалів помилок, з Якими зіткнуліся ви, часто зустрічаються при діагностіці автомобілів Форд. При чому мова идет НЕ только про моделі S-Max, а й про всі авто цієї марки в прінціпі. Давайте розберемося разом у вашій проблемі.

Що означають помилки Р1000 і Р2008?

Код несправності Р1000 сігналізує автовласнікові про ті, что належно чином не булу проведена перевірка готовності системи EOBD. Відразу ж Хочемо Сказати, что Цю комбінацію НЕ зовсім коректно назіваті помилки. Насправді це є Ознакою самонастроювання EOBD. На практике Такі Цифри з'являються в результате скидання пам'яті бортового комп'ютера, або после рекалібровкі пристрою. Такоже часто Р0001 зустрічається после перепрограмування модуля.

Проверка авто на наличие ошибок при помощи специального диагностического оборудования
Перевірка авто на наявність помилок с помощью спеціального діагностічного обладнання

Так что вам слід заміслітіся - там, де ви робили діагностику, все Було Здійснено коректно? За фактом ця несправність винна прірви после того, як бортовий комп'ютер Зроби Калібрування. Іншімі словами, це стане после того, як авто поексплуатують Певний час. Тобто в даного випадка пережіваті вам нема про что, оскількі всі винне прірви Незабаром.

Так что поки сенсу для занепокоєння немає. Альо вісь что стосується Другої зелених сандалів сімволів, то тут справи йдут немного гірше. Р2008 свідчіть про неправильну роботу впускного колектора. Впускні колектор - це Пристрій, призначення для розподілу повітряного потоку по циліндра двигуна, таким чином надаючі Йому потрібне руху. Потім розрядження, Пожалуйста з'являється на цьом пристрої, експлуатується вакуумні гальмівнім підсілювачем и приводом впускних заслінок.

Відповідно, если колектор Дійсно почав барахліті, то з ЦІМ нужно терміново щось робити. При поломці пристрою вині зможете запустіті двигун, тому даній несправності та патенти пріділіті максимум уваги. Кроме того, такий код может Говорити и про поломки в електрічній проводці. Зокрема, з впускним колектором все может буті нормально, но сталося замикання контактів або обірвався Який-небудь провід. Рекомендуємо вам звернути до фахівця, Яким зможу продзвоніті систему на наявність обрівів. Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам вірішіті проблему.

Відео «Діагностика автомобіля Форд своїми руками»

Про ті, як здійсніті перевірку всех систем Форд, Дивіться на відео.