Лого av-to.info

Помилка бортового комп'ютера Comfort X114

Здравствуйте! Бортовий комп'ютер COMFORT X 114 голосом відає перегрів двигуна 124 або іноді 136, а датчик температури на панелі в нормі. Яка причина? (Андрій)

Андрій, Здрастуйте. Було б набагато простіше, Якби ви вказано марку вашого автомобіля. Альо оскількі цієї информации у нас немає, ми будемо шукати відповідь в уже наявний Даних.

Що робити?

Бортовой компьютер Comfort X114
Бортовий комп'ютер Comfort X114

Отже, если ви зіткнуліся з такою проблемою.Більше, то перевірте працездатність датчика: | || 207

  1. Потрібно повністю продзвонити його ланцюг - іноді проблема полягає в поганому сигналі. Протестуйте електричну проводку вашого транспортного засобу на предмет обривів і замикань. Можливо, де відірвався провід або просто відходить контакт. Або ж проблема виникла через коротке замикання в ланцюзі. Підключивши все на місце, можна ліквідувати несправність.
  2. Перевірте працездатність самого пристрою. Ві впевнені в тому, что воно робоче? Можливо, прилад функціонує, но Робить це некоректно. Необходимо зняти регулятор и Повністю розібраті его. Знову ж таки, слід перевіріті плату. Для цього ми порекомендуємо вам звернути с помощью до електриків.

Сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам вірішіті проблему. Такоже зверніть увагу на ті, что код помилки цього датчика может буті наслідком поломки Іншого приладнати. Тому, Згадаю - НЕ віскакувалі чи Ранее інші помилки? Если немає, то ми такоже порадімо вам провести повну діагностику свого транспортного средства. Можливо, в ході Перевірки авто будут віявлені інші неполадки, Які стали причиною з'явилися помилок, про Які ви написали.

Чи можете ви самостійно провести діагностику свого авто?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

После того, як несправність буде ліквідована, вам буде нужно скинути код. Якби ми знали, яка у вас машина, то допомоглі б з радою по правильному форматування пам'яті помилок. Альо всегда можна скористати вітчізнянім методом - просто скинути клеми акумулятора и підключіті ее через кілька секунд.

Відео «Комп'ютерна діагностика машини»

Дізнайтеся, як здійснюється комп'ютерна діагностика машини в цьом відео. | || 222