Лого av-to.info

Про що сігналізує помилка 596 на КАМАЗі ?

Проїхали на КАМАЗі 65115 5000 км. Загорілася помилка 596. Що це означає? Підкажіть будь ласка! (Олександр)

Олександр, доброго часу доби. Спасибі, что вірішілі Поділитися своєю проблемою.Більше з нами. Ми докладемо максимум зусіль вірішіті.

Що означає код 596?

такий код часто віскакує при ЕКСПЛУАТАЦІЇ транспортного засоби КАМАЗ, це знайоме дуже багато автомобілістам. Отже, що ж означає ця комбінація несправності и як ее вірішіті?

Дослівно код 596 розшифровується як «занадто високий рівень напруги електросистеми зарядки». Зокрема, дані, які отримує система, є достовірними, проте, вони знаходяться вище робочого діапазону. В цілому на працездатність транспортного засобу ця комбінація особливо вплинути не може, але якщо помилку запустити, то напруга може бути ще вище. А це, як ви розумієте, не дуже добре для автомобіля.

Отже, щоб вирішити проблему занадто високої напруги, необхідно здійснити повну діагностику транспортного засобу на предмет помилок. По всій видимості, тільки ці дії допоможуть виявити джерело несправності і, відповідно, вирішити поломку. Це можна зробити або за допомогою діагностичного обладнання на спеціалізованих станціях, або спробувати зробити цю процедуру в домашніх умовах.

Диагностика работы двигателя
Діагностика роботи двигуна

Зрозуміло, на СТО вам доведеться викласти певну суму за діагностику. Але якщо ви вирішили зробити її без допомоги фахівців, то вам знадобиться діагностичний кабель, а також ноутбук з відповідним програмним забезпеченням. Комп'ютер підключається до діагностичного роз'єму, після чого запускається програма перевірки електронного блоку управління на предмет несправностей. Утиліта вважає всі коди з пам'яті бортового комп'ютера і виведе їх на екран комп'ютера, щоб власник авто зміг розшифрувати їх і усунути джерело поломки.

Якщо комбінація 596 підтвердиться, то необхідно буде щось робити з напругою. Зокрема, електросистему зарядки потрібно буде продзвонити, щоб виявити там можливі обриви і замикання. Цілком ймовірно, усунувши їх ви зможете вирішити поломку. Рекомендуємо вам не вдаватися до порад деяких «інтернет-фахівців», які стверджують, що скинувши код, обнулила комп'ютер, можна вирішити проблему. Це далеко не так і в деяких випадках може тільки нашкодити власнику авто. При відключенні бортового комп'ютера помилка просто перестане виводитися на дисплей, але в його пам'яті вона залишиться, відповідно, проблема нікуди не йде.

Відео «Діагностика автомобіля»

На прикладі легкового авто ви можете подивитися, як виробляється діагностика.