Лого av-to.info

Очищення бензобака и палівної системи від води

Здравствуйте! Підкажіть, будь ласка, на автомобілі Volvo XC90 встановлюється Якийсь відстійнік для води в палівній системе? (Іван)

Привіт Іван. Спеціаліст нашого сайту Вівче ваше запитання. В автомобілі Вольво можна поставити сепаратор паливо. У двох словах ми розповімо, что й до чого.

Ви коли-небудь ставили паливний сепаратор своїми руками?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Як Встановити сепаратор?

Что необходимо подготовить для установки
Що необходимо підготуваті для установки | || 218
  1. Купіть додатковий фільтр і перед монтажем оціните стан покупки. Величина фільтрації повинна відповідати типу палива, яке ви заливаєте в транспортний засіб.
  2. Віберіть місце для монтажу и просвердліте відчини. Такоже вам нужно буде провести сюди провід масі, тому подбайте про місце его кріплення.
  3. На Вибране місце вмонтовуйте фільтр, вікорістовуючі відповідні кріплення, Які повінні буті в комплекті.
  4. Коли компонент свячень, підключіть до него всі необхідні шланги. Бажано, щоб фільтруючій елемент перебував Неподалік від паливного насоса, на его Рівні. Патрубки повінні мати якомога більшій діаметр. Місця, де шланги різко загінаються, та патенти, віключіті.
  5. Перевірте злівній клапан, ВІН винен знаходітіся в Закритому положенні.
  6. Тепер вам нужно підключіті додатковий фільтр відповідно до схем на фото. До вхідного шлангу підключається патрубок, что подає бензин з бензобака. Отвір Вихід маркується літерами «Out» и має перебуваті на протилежних боці від входу.
  7. У тих місцях, де патрубки з'єднуються зі шлангами, необходимо Встановити хомути.
  8. Залійте ваш сепаратор бензином або дизелем до верхнього краю. Если у вас в авто встановлений кульовий клапан, то его нужно Відкрити.
  9. Тепер запустити мотор. Коли це робиться Вперше после установки елемента, двигун может затихнути. Запустіть его ще раз, щоб з системи Вийшла повітряна пробка. Перевірте герметічність всех з'єднань.

Відео «Монтаж Додатковий фільтра»

Про те, як здійснити монтаж фільтруючого компонента своїми руками, показано на відео.