Про що говорить новий звук під капотом Мітсубісі Лансер?

Привіт! У мене Мітсубісі Лансер 2008 року. Коли заводжу машину, з'явився звук якийсь електричний в двигуні, він пропадає хвилин через 5-7 . Однак коли їду і поддаю газ, він теж трохи чути. Раніше такого не було, був приємний звук з двигуна. Що порадите? Спасибі. Хто може у мене подивитися авто? (Сергій)

Привіт, Сергій. Будь автолюбитель, почувши незнайомий звук з-під капота свого «залізного коня», захоче дізнатися, з якої причини він з'явився. Спробуємо допомогти вам вирішити це питання, хоча насправді він не особливо зрозумілий нам.

Як зрозуміти, який звук з'явився під капотом?

Були якісь симптоми до появи нового звуку? Згадайте — можливо, в недавній час ви щось робили в моторному відсіку? Іноді поява нових звуків пов'язано з проведенням ремонтних або діагностичних робіт, тому ретельно проаналізуйте ваші останні дії, чинені під капотом.

насправді ситуація нетипова для Мітсубісі Лансер. Ми поки ще не стикалися з тим, щоб двигун видавав електричні звуки. Можливо, справа у запаленні? Нормально працює і заводиться автомобіль? чи є якісь передумови до поломок? У будь-якому випадку, визначати, що ж це насправді проблема, слід вже за місцем, продиагностировав автомобіль і проїхавшись на ньому.

Диагностический разъем Лансера, расположенный под рулевым колесом за накладкой
Діагностичний роз'єм Лансера, розташований під рульовим колесом за накладкою

Іноді електричний тріск видають запобіжники, розташовані під капотом або навіть в салоні, але може скластися відчуття, що це відбувається в моторному відсіку. Але зазвичай це характерно для певних пристроїв, що працюють від електрики, наприклад, двірників. У будь-якому випадку, ми рекомендуємо вам звернутися до електрика, якщо ви впевнені, що проблему зможе вирішити саме він. Або ж є ще один варіант.

Спробуйте провести діагностику бортового комп'ютера своїми силами. Це дозволить виявити всі наявні неполадки в роботі двигуна, в результаті ви вже будете знати, на що звертати увагу при ремонті. Вам потрібно ноутбук з програмою для перевірки Лансера, і перехідник з адаптером. Адаптер підключається до ноутбука і роз'єму для діагностики Мітсубісі, який розташований під кермом і захований за пластиковою накладкою. Запускається утиліта, яка зчитує з пам'яті блоку управління всі коди помилок, на основі яких здійснюється постановка так званого діагнозу. Ґрунтуючись на отриманій інформації, ви зможете зрозуміти, в результаті чого у вашому авто з'явився новий звук і як з ним боротися.

Відео «Діагностика автомобіля Мітсубісі Лансер за допомогою комп'ютерного обладнання»

Про те, як своїми силами в домашніх умовах продіагностувати Лансер комп'ютером — дивіться на відео (автор відео — Ilyas Diagpribor).


Коментарі та відгуки