Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

О чем говорит новый звук под капотом Митсубиси Лансер?

Здравствуйте! У мене Мітсубісі Лансер 2008 року. Коли заводжу машину, з'явився звук якийсь електричний в двигуні, він пропадає хвилин через 5-7. Однак коли їду і піддаю газ, він теж трохи чути. Раніше такого не було, був приємний звук з двигуна. Що порадите? Дякуємо. Хто може у мене подивитися авто? (Сергій)

Доброго дня, Сергію. Будь автолюбитель, який почув незнайомий звук з-під капота свого «залізного коня», захоче дізнатися, з якої причини він з'явився. Спробуємо допомогти вам вирішити це питання, хоча насправді він не особливо зрозумілий нам.

Як зрозуміти, який звук з'явився під капотом?

чи були якісь симптоми до появи нового звуку? Згадайте - можливо, в недавній час ви щось робили в моторному відсіку? Іноді поява нових звуків пов'язано з проведенням ремонтних або діагностичних робіт, тому ретельно проаналізуйте ваші останні дії, що здійснюються під капотом.

Насправді ситуація нетипова дли Мітсубісі Лансер. Ми поки ще не стикалися з тим, щоб двигун видавав електричні звуки. Можливо, справа в запалюванні? Чи нормально працює і заводиться автомобіль? чи є якісь передумови до поломок? У будь-якому випадку, визначати, що ж це насправді за проблема, слід уже за місцем, продіагностувати автомобіль і проїхавшись на ньому.

Диагностический разъем Лансера, расположенный под рулевым колесом за накладкой
Діагностичний роз'єм Лансера, розташований під рульовим колесом за накладкою

Иногда электрический треск издают предохранители, расположенные под капотом или даже в салоне, но может сложиться ощущение, что это происходит в моторном отсеке. Но обычно это характерно для определенных устройств, работающих от электричества, к примеру, дворников. В любом случае, мы рекомендуем вам обратиться к электрику, если вы уверены, что проблему сможет решить именно он. Либо же есть еще один вариант.

Спробуйте зробити діагностику бортового комп'ютера своїми силами. Це дозволить виявити всі наявні неполадки в роботі двигуна, в результаті ви вже будете знати, на що звертати увагу при ремонті. Вам буде потрібно ноутбук з програмою для перевірки Лансера, і перехідник з адаптером. Адаптер підключається до ноутбука і роз'єму для діагностики Мітсубісі, який розташований під кермом і захований за пластиковою накладкою. Запускається утиліта, яка зчитує з пам'яті блоку управління все коди помилок, на основі яких здійснюється постановка так званого діагнозу. Грунтуючись на отриманій інформації, ви зможете зрозуміти, в результаті чого у вашому авто з'явився новий звук і як з ним боротися.

Відео «Діагностика автомобіля Мітсубісі Лансер за допомогою комп'ютерного обладнання»

Про тому, як своїми силами в домашніх умовах продіагностувати Лансер комп'ютером - дивіться на відео (автор відео - Ilyas Diagpribor).