Лого av-to.info

Нива Не заводиться: що робити?

Здравствуйте! У мене ВАЗ 21213 Нива, при повороті ключа в замку запалювання немає характерного шуму включення паливного насоса. Стартер не крутити. Що робити? Дякуємо! (Павлов Сергій)

Добрий день, Сергій. Про причини Вихід з ладу бензонасоса ми розповімо нижчих.

Чому Не працює насос?

Отже, чим может буті обумовлена ​​непрацездатність елемента:

  1. У Першу Черга, та патенти, перевіріті працездатність запобіжників. Відкрійте блок и Знайдіть Запобіжник або реле, что відповідає за Функціонування бензонасоса. Если елемент Вийшов з ладу, вам необходимо сделать его заміну.
  2. Вийшов з ладу сам мотор пристрою. У даного випадка залиша только замініті насос в зборі.
  3. Немає контакту. Вам необходимо дістатіся до пристрою и перевіріті працездатність всех контактів - чи немає обрів, чи всі джгуті проводів підключені.
  4. Погана маса агрегату. Іноді буває таке, что проводок масі окіслівся и не может передаваті контакт. У даного випадка вам необходимо перевіріті его стан и при необхідності зачістіті. Если з масою проблеми, то ви такоже помітіте, что на пріладовій панелі впадаючи Стрілка уровня бензину.
Износившиеся обмотки стартера
знос обмотки стартера

Тепер что стосується стартера, чому ж ВІН відмовляється крутити:

  1. найпростіше - це розряджена батарея АКБ. Можливо, ви в Першу Черга перевірілі акумулятор, но ми зобов'язані про це попередіті. Спробуйте зарядитися АКБ або «підкоріті» від Іншого авто.
  2. Сигналізація. В окремий випадки на практике ми не раз стікаліся з такою проблемою.Більше, як замикання сигналізації. Відбувається це з різніх причин - через потрапляння води на блок сигналізації, обрів проводів и т.д. Альо підсумок один - если блок сигналізації замікає, что НЕ буде крутити ні стартер, ні бензонасос. Проблема вірішується ремонтом плати або ее заміною, хоча поиск может зайнятості Певний час.
  3. Вихід з ладу втягує реле. У даного випадка стартер буде або мовчати, або дзіжчаті, но запустіті двигун буде Неможливо.
  4. Поломка Бендикс. Цей елемент представляет собою шестірню, что перебуває на одному валу з ротором стартера. У тому випадка, если на шестерні утворівся Сильний знос зубів, могут вінікнуті проблеми з запуском двигуна.
  5. Зношені втулки. Єдиним виходом буде їх заміна.
  6. Знос обмоток пристрою. Це відбувається в результате того, что об'єкт буде відразу відпрацював свой ресурс ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Заміна обмоток - справа непроста и трудомістка, легше буде Повністю поміняти компонент Повністю.

Відео «Як найти причину поломки насоса»

Детально про поиск причини поломки бензонасоса Дивіться на відео (автор - Сергій Л).