Лого av-to.info

Ніссан Прем'єра НЕ заводітіся «на холодну»: швидка Автопоміч

Здравствуйте! У мене Nissan Primera P12. Проблема - не заводитися при холодному двігуні. Заздалегідь дякую за допомогу! (Гульнар)

Привіт Гульнар. Проблема неможлівості запуску двигуна на холодну актуальна для багатьох водіїв Nissan. Ми наведемо кілька рекомендацій относительно вирішенню цього питання, сподіваємося, смороду вам допоможуть.

Чому авто не заводиться на холодну?

Що ж делать в таких випадка:

  1. у Першу Черга, необходимо провести діагностику форсунок, что Вийшла з ладу елементи нужно замініті. Если форсунки є не трімає, тобто клапан погано відсікає паливо, то поки транспортний засіб стоит (день або два), в рампі трімається Тиск с помощью регулятора. А під впуск может йти Певна Кількість паливо. Тобто коли ви намагаєтеся завести двигун, під впуску відразу відбувається перелив. Если продути форсунки, проблему можна вірішіті. Тобто коли ви в черговий раз зіткнетеся з неможлівістю запуску мотора, Спробуйте продути форсунки. Если це поможет, то ті елементи, Які труять, та патенти, поміняти.
  2. Перевірте контакти запобіжників в колодці. Буває таке, что з часом ЕКСПЛУАТАЦІЇ автомобіля контакт порушується.
  3. Іноді причина кріється в розтягнутій ланцюга ГРМ. Потрібно сделать діагностику и порівняті отрімані результати з тимі, что покаравши виробник.
  4. У Деяк випадка мотор не виходе завести через что Вийшов з ладу датчика дросельної заслінки. Его такоже нужно перевіріті и при необхідності замініті.
Диагностический разъем автомобиля Primera
Діагностичний Роз'єм автомобіля Primera

Если ЦІ рекомендації вам не допомоглі, то віявіті проблему дозволити комп'ютерна діагностика. Вам Знадоби комп'ютер и тестер для Перевірки. Тестер підключається до діагностічного виходом, розташованому під кермом. На комп'ютері запускається програма Перевірки, яка Аналізує працездатність всех вузлів и відає на екран помилки, Які свідчать про ті чи інші несправності.

Можна провести перевірку и без комп'ютера:

  1. для цього вставте ключ запалювання и Поверніть его до положення «On» на три секунди.
  2. после цього п'ять разів в течение п'яти секунд нужно вічавіті педаль газу.
  3. Зачекайте 7 секунд , после чого один раз натісніть на газ до упору и утрімуйте ногу в цьом положенні ан течение 10 секунд. На панелі приладів блімає індикатор MI.
  4. Ногу з газу можете прібраті, індикатор Check Engine Почни бліматі. Вам необходимо порахувати спалахи - смороду будут довгими и короткими, сам код помилки буде чотірізначнім. Если лампочка моргну десять разів поспіль, то помилок в работе авто не виявлено.

Відео «Самодиагностика Nissan Primera P12»

Ознайомтеся з процесом самодіагностікі автомобіля в Домашніх условиях (автор відео - Антон AUTO ).