Лого av-to.info

Несправності в АКПП Hyundai J30

При включенні R через 2-4 сек. звучить звуковий сигнал (задній Хід) и машина сильно смікається. Потім плавно рухається назад. Решта передачі Працюють нормально. Тільки на обгоні машина Почаїв тупить, перевірів масло - вищє рівня, колір Слабкий чаю. Що це может бути? Дякуємо. Ігор.

Ігор, Здрастуйте. Проблема, З якою зіткнуліся ви, знайомиться Багата автомобілістам, Які володіють транспортними засоби з автоматичності коробкою передач. Чи впевнені ви в тому, что трансмісійна рідина, залита в агрегат, щє не відпрацювала свой срок служби? Коли ви ее в Останній раз мінялі и мінялі чи Взагалі? Наскільки рівень масла перевіщує рівень норми? Щоб зрозуміті, что именно не так з вашим авто, нужно розібратіся в причинах, за Якими коробка погано працює.

Причина несправності

Причин может буті декілька:

 • У Першу Черга, це неякісна трансмісійна рідина. Можливо, масло Вже відпрацювало свой срок ЕКСПЛУАТАЦІЇ и воно не в змозі впоратіся з усіма функціямі, покладених на него. На практике заміна Рідини іноді вірішує більшість проблем з коробкою, но бувають и віключення. Кроме того, зверніть увагу на рівень. Надлишком витратності матеріалу буті не винних, інакше є ймовірність того, что ваш «автомат» буде працювати некоректно.

  Отработанное трансмиссионное масло
  Відпрацьоване трансмісійне масло
 • Машина не прогріта. Іноді проблеми з коробкою передач вінікають, если транспортний засіб НЕ прогріте. Воно может сіпатіся НЕ только на задній, но и на першій швідкості. Кроме того, при обгоні Іншого авто, як ви вислови, машина может «тупить». Зверніть увагу на ті, щоб авто Було прогріте, коли ви віконуєте маневри на дорогах.
 • некоректно робота датчика автоматичної КПП. Бувають и Такі випадки, коли датчик «автомата» Вихід з ладу. При цьом агрегат может продовжуваті працювати, но в его функціонуванні могут спостерігатіся збої.
 • Трос управління агрегатом закис або необходимо провести его регулювання.
 • У Вашому транспортному засобі є несправності гідравлічних елементів. || | 216
 • Поломки механічної частини агрегату.
 • Вийшла з ладу або некоректно Працюють один або кілька фрікційніх деталей КПП.
 • некоректно робота або поломка гідротрансформатора.
 • поломки в работе електрічної части системи управління.

Що робити?

Процесс разбора коробки передач
Процес розбі ра коробки передач

Для качана ви повінні буті впевнені в тому, что трансмісійна рідина в Вашому агрегаті нормальної якості. Без цього діагностика АКПП буде безглуздою. Кроме цього нужно:

 • Провести перевірку датчика АКПП, при необхідності - замініті его на новий.
 • Виконати всі маневри, при якіх машина смікається, на прогрітому автомобілі. У Середньому трансмісійна рідина досягає РОБОЧОЇ температури через 20 хвилин после запуску двигуна.
 • Провести діагностику системи.

Як ви розумієте, ми описали лишь кілька основних ознака, за Якими відбуваються Поштовх вашого авто. Если ви хочете точно знати, через что смікається ваша машина, та патенти, провести ее повну діагностику.

Діагностика своими силами

Если ві Ніколи НЕ стікаліся з Самостійної діагностікою, то краще довірте ее кваліфікованого фахівця.

На спеціалізованому СТО перевірку системи віконають с помощью спеціального обладнання, что поможет вам дізнатіся про всі несправності Вашої машини. Альо при бажанні ви можете сделать самостійну перевірку транспортного средства.

Диагностика автоматической коробки передач при помощи специального оборудования
Діагностика автоматичної коробки передач с помощью спеціального обладнання

способ, наведень нижчих, актуальний для всіх авто з автоматичними коробками передач. Его нужно Проводити на Повністю загальмованості машина, а двигун в цею годину повинен працювати на максімальній потужності. Цей тест поможет віявіті несправності фрікційніх дисків, гідротрансформатора, а такоже мотора в цілому.

 1. Перед тім, як приступити до Перевірки, ви повінні буті впевнені в тому, что машина надійно загальмована. Важіль КПП нужно переключіті в положення «Р», после чего необходимо актівуваті як основні, так и Допоміжні гальма. Такоже слід зафіксуваті машину на місці, підставівші упор під колеса. Отже, пріступімо:
 2. Переключите важіль «автомата» в положення «R».
 3. Тепер натісніть на педаль управління дросельними заслінкою. Затісніть ее по максимуму.
 4. Зафіксуйте максімальні Оберт двигуна.
 5. Далі, нужно переключіті важіль «автомата» на нейтральну ШВИДКІСТЬ. Нехай двигун попрацює так хоча б хвилин, це дозволити Йому немного охолонуті.
Процесс самостоятельной диагностики АКПП
Процес Самостійної діагностики АКПП

Если ві помітілі, что во время цього процесса вінікають сторонні звуки в работе мотора, то діагностику в терміновому порядку необходимо пріпініті. Далі, нужно порівняті отрімані значення оборотів з тимі, Які ВСТАНОВИВ виробник вашого авто. У тому випадка, если число оборотів значний вищє, чем ті, Пожалуйста ВСТАНОВИВ виробник, то це может свідчіті про низьких Тиск у головній магістралі.

Чи Займаюсь ви коли-небудь Самостійної діагностікою АКПП?

Опрос
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Якщо ж число обертів значно нижче, то, цілком ймовірно, вийшла з ладу муфта вільного руху реактора гідротрансформатора. В обох випадках вийшли з ладу деталі потрібно замінити.

Відео «Як своими силами візначіті стан АКПП»

Це відео вам поможет дізнатіся про ті, як візначіті несправність коробки «автомат». | || 254