Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Несправність гальмівної системи Фольксваген Бора

Здравствуйте! У мене Фольксваген Бора 1.6 2000 р автомат. Три сигналу, загоряється лампа рівня гальмівної рідини, пише Break Fault, потім ще щось пише. З'являється, швидше за все, на повороті. Буває відразу і не гасне. Рівень в нормі. Ніде нічого не біжить. Гальма в порядку. Лампочка АБС горить вже давно. А ось лампа гальмівної рідини загорілася тижнів зо два тому. (Євген)

Добрий день, Євген. Дійсно, на практиці помилка Break Fault часто проявляється у автовласників Фольксваген різних марок при сильно різкому перестроюванні. Або в результаті удару авто про ямку на дорозі. З чим же це пов'язано - постараємося розібратися разом.

Чому з'являється помилка?

Найчастіше проблема пов'язана з недоліком гальмівної рідини в системі. Ви повинні перевірити рівень ще раз, щоб знати напевно, чи все з ним в порядку чи ні. Як правило, «тормозуха» йде швидкими темпами при зносі гальмівних дисків і колодок, тому ми також рекомендуємо перевірити стан цих елементів. Цілком можливо, що вони просто зносилися і слід здійснити їх заміну. ​​

Якщо ви впевнені в тому, що з колодками і дисками все добре і вони в справному стані, то слід здійснити перевірку датчика рівня гальмівної рідини. Як показує практика, найчастіше поломка цього елемента або його некоректну роботу можуть стати причинами появи подібної помилки на приладовій панелі. Якщо пошкодження виникло дійсно в цьому регуляторі, то проблема легко зважитися шляхом його заміни. Для перевірки ми рекомендуємо використовувати свідомо робочий датчик.

Устройство для проверки электроцепи
Пристрій для перевірки електричного кола

Якщо з пристроєм все в порядку, то не зайвим буде перевірити електропроводку в вашому транспортному засобі. Зокрема, вас повинен цікавити безпосередньо відрізок ланцюга, що відповідає за роботу регулятора. Перевірка проводки здійснюється за допомогою спеціальної прозвонки, якщо ви ніколи не займалися подібним процесом самостійно, то краще відвезіть своє авто до електрика.

Чи впевнені ви в тому, що з рівнем «тормозухі» в системі все в порядку? Можливо, ви просто не змогли виявити витік? Тому все-таки продіагностіруют з'єднання всіх патрубків системи ще раз. Якщо з ними все в нормі, то вихід залишається один - це комп'ютерна діагностика. Іноді тільки перевірка бортового комп'ютера дозволить виявити несправність і вирішити її. Перевірка здійснюється за допомогою ноутбука, тестера і спеціального кабелю. В даному випадку ви зможете скористатися однією з інструкцій, опублікованих на нашому ресурсі, або звернутися за допомогою до майстрів.

Відео «Діагностика авто за допомогою адаптера»

Детальна інструкція з діагностики транспортного засобу представлена ​​нижче.