Лого av-to.info

Несправність гальмівної системи Фольксваген Бора

Здравствуйте! У мене Фольксваген Бора 1.6 2000р автомат. Три сигналу, загоряється лампа уровня гальмівної Рідини, пише Break Fault, потім ще Щось пише. З'являється, швідше за все, на повороті. Буває відразу и не гасне. Рівень в нормі. Ніде Нічого НЕ біжить. Гальма в порядку. Лампочка АБС горить Вже давно. А вісь лампа гальмівної Рідини загорілася тіжнів зо два тому. (Євген)

Добрий день, Євген. Дійсно, на практике помилка Break Fault часто проявляється у автовласніків Фольксваген різніх марок при сильно різкому перестроюванні. Або в результате удару авто про ямку на дорозі. З чим же це пов'язано - постараємося розібратіся разом.

Чому з'являється помилка?

Найчастіше проблема пов'язана з недоліком гальмівної Рідини в системе. Ві повінні перевіріті рівень ще раз, щоб знати напевно, чи все з ним в порядку чи ні. Як правило, «тормозуха» уходит Швидко темпами при зносі гальмівніх дисків и колодок, тому ми такоже Рекомендуємо перевіріті стан ціх елементів. Цілком можливо, что смороду просто знос и слід здійсніті їх заміну.

Если ви впевнені в тому, что з колодками и дисками все добре и смороду в справному стані, то слід здійсніті перевірку датчика уровня гальмівної Рідини. Як показує практика, найчастіше поломка цього елемента або его некоректно роботу могут стати причинами з'явилися подібної помилки на пріладовій панелі. Если пошкодження вінікло Дійсно в цьом регуляторі, то проблема легко зважітіся Шляхом его заміні. Для Перевірки ми Рекомендуємо використовуват Свідомо робочий датчик.

Устройство для проверки электроцепи
Пристрій для Перевірки електричного кола

Если з прістроєм все в порядку, то чи не зайве буде перевіріті електропроводки в Вашому транспортному засобі. Зокрема, вас повинен цікавіті безпосередно відрізок ланцюга, что відповідає за роботу регулятора. Перевірка проводки здійснюється за помощью спеціальної прозвонки, если ви Ніколи НЕ займаюсь подібним процесом самостійно, то краще відвезіть своє авто до електрика.

Чи впевнені ви в тому, что з рівнем «тормозухі» в системе все в порядку? Можливо, ви просто не змоглі віявіті вітік? Тому все-таки продіагностіруют з'єднання всех патрубків системи ще раз. Если з ними все в нормі, то вихід залішається один - це комп'ютерна діагностика. Іноді только перевірка бортового комп'ютера дозволити віявіті несправність и вірішіті ее. Перевірка здійснюється за помощью ноутбука, тестера и спеціального кабелю. У даного випадка ви зможете скористати однією з інструкцій, опублікованіх на нашому ресурсі, або звернути с помощью до майстрів.

Відео «Діагностика авто с помощью адаптера»

Детальна інструкція з діагностики транспортного средства представлена ​​нижчих.