Несправність Пежо 308 при русі на холостому ходу і методи її ліквідації

Доброго часу доби! Пежо 308, машина через 30 хв руху починає подтупливать на холостому ходу, причому на низьких обертах, якщо піднімаєш обертів (до 2000) то машина вирівнюється, але ненадовго, у зв'язку з несправністю система вимикає 3 циліндр, якщо через деякий час перезавантажити машину то все рівно хвилин на 10, а потім повторюється, несправність, мало збагачена суміш, свічки нові, котушки робітники, форсунки робочі, механізм підйому клапанів, компресія 12-13, все перевірялося, залишилося тільки ГБЦ або сам поршень. В чому може бути проблема? (Олексій)

Здравствуйте, Олексій. Проблема глушіння двигуна є досить поширеною, ми постараємося дати вам слушні рекомендації щодо вирішення цієї несправності.

Чому авто глохне?

Як правило, машина глухне на холостому ходу, якщо виникають які-небудь проблеми з запалюванням. Це може бути несправність котушки, свічок, високовольтних проводів, кришки трамблера, бігунка або уголька. Це означає, що потрібно приділити час діагностики всіх цих компонентів.

Белый автомобиль Пежо 308
Білий автомобіль Пежо 308

Однак ви звернули увагу, що у вашому двигуні занадто бідна суміш. Ми підозрюємо, що причина саме в цьому. З чим може бути пов'язано мале збагачення суміші?

А причин може бути декілька:

  1. Найбільш часто зустрічається причиною є попадання бруду. Сміття може забивати не тільки фільтри, але і форсунки. Від цього паливо хоч і потрапляє в мотор, але не в повній мірі, відповідно, машина буде періодично глухнути.
  2. Друга причина — наявність бруду в регуляторі витрати повітря, така проблема також зустрічається досить часто, тому ми радимо звернути на це увагу.
  3. Сторонній підсмоктування повітря. У тому випадку, якщо в якому-небудь патрубку, підключеному до впускного колектора, з'явилася тріщина або дірочка, підсмоктування буде неповним. Крім того, патрубок в принципі може і розгерметизування або ж просто погано затягнуті хомути. Крім того, у впускний колектор може потрапляти повітря, якщо клапан EGR закритий не щільно. Необхідно перевірити герметичність колекторів, а також всіх патрубків і шлангів.
  4. Вакуумна витік, яку потрібно дуже швидко ліквідувати.
  5. Вийшов з ладу регулятор тиску EGR. Здійсніть його діагностику і в разі необхідності замініть його.
  6. Вийшов з ладу паливний насос або забився фільтруючий елемент. У тому випадку, якщо паливний насос працює некоректно, тобто не на всю силу, то машина буде вести себе саме так, як у вашому випадку. Якщо насос виходить з ладу, завести двигун вже не вийде. Але якщо він працює неправильно або частково забився фільтр, то все буде саме так, як у вас. Проведіть діагностування та, у разі необхідності, заміну елементів.
  7. Вийшов з ладу регулятор витрати кисню або витрати повітря. Працездатність цих компонентів потрібно перевірити.

Відео «Приклад вирішення проблеми на карбюраторному авто»

Як вирішується проблема у випадку з карбюраторним двигуном — дивіться на відео.


Коментарі та відгуки