Лого av-to.info

Що робити, Якщо не працює обігрів заднього скла на ВАЗ 2107?

Скажіть, будь ласка, як вирішити питання з непрацюючим обігрівом заднього скла на ВАЗ 2107? (Семен)

Добрий день, Семен. Дана проблема вірішується Шляхом повної заміні обігріву, если ви не знаєте, Які самє доріжкі НЕ Працюють. Альо если ви хочете заощадіті, то ми дамо вам кілька порад.

Ремонт обігріву заднього скла на ВАЗ 2107

Щоб не міняті всю систему, а віявіті конкретних пошкоджену ділянку ланцюга, вам нужно підготуваті портативний вольтметр и Невеликий шматок харчової фольги - смороду будут потрібні для діагностики.

  1. Візьміть вольтметр и оберніть его щупі харчових фольгою, це нужно сделать для того, щоб не пошкодіті доріжкі, Які проводять струм.
  2. Увімкніть запалювання и активи сам обігрів.
  3. Один контакт вольтметра підключається до плюсів ї части доріжкі, а іншим доторкніться до ее середіні, щоб здійсніті завмер.
  4. Если вольтметр показує 6 вольт, то на диагностируемой доріжці НЕ Було Виявлено пошкоджень.
  5. При Показники в 12 В пошкодження нитки зафіксовано прістроєм десь на ділянці между ее серединою и плюсом.
  6. Если ж показат ль дорівнює 10 В, то це свідчіть про ті, что пошкодження зафіксовано между серединою и мінусом. Для більш точного Виявлення контакт пристрою підключається до мінусової частині, а другий контакт переміщається від плюса в сторону мінуса. Що Вийшов з ладу ділянку буде знайденій, коли прилад покаже напряжение від 0 В до 5 В.
Процесс диагностики нити обогрева на ВАЗ
Процес діагностики нитки обігріву на ВАЗ

Для того, щоб сделать ремонт самостійно, необходимо заздалегідь прідбаті ремкомплект, а перед тим, як приступити до процесса, Ознайомтеся з мануалом по его ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

покроковий інструкція наведена нижчих.

  1. Спочатку зробіть чистку того місця, де зафіксовано пошкодження доріжкі, для цього використову Розчинник або спирт.
  2. На обох кінцях доріжкі, де Виявлено розрив, та патенти, п Роклеа кілька смужем ок скотча, прямо впрітул до нитки. Це нужно сделать таким чином, щоб зазор Повністю БУВ відсутній.
  3. Потім с помощью шприца вам необходимо нанести клей в тому місці, де находится обрів, при цьом промазав такоже мінімум по 1 см з кожного боку нитки. || | 217
  4. Далі, вам необхідно лише прибрати залишки скотча і почекати якийсь час, поки клей повністю не висохне. Зазвичай на це потрібна доба. По закінченню цього періоду перевірте працездатність обігріву.

Відео «Ремонтуємо обігрів заднього скла своими силами»

Про ті, як правильно сделать ремонт в Домашніх условиях, Дивіться на відео (автор відео - САМОРОБКІН и ГАДЖЕТ +).