Лого av-to.info

Дилема для автовласніка: всі системи Працюють, но авто не заводиться

Здравствуйте! У мене наступна проблема. Машина в цілому працює нормально, двигун НЕ троїть, компресія в нормі. Альо іноді буває таке, что Не заводиться. Стартер крутити Довгий, но НЕ схоплює, при цьом АКБ зарядження, а если піддаті газу, то может завести. Де шукати корінь проблеми? Прошу, допоможіть! Машина Рено Сімбол. (Ілля)

Добрий день, Ілля. Більш точну відповідь зможу дати только діагностика вашого транспортного засоби за фактом. Альо ми Спробуємо Деяк рекомендаціямі помочь вам.

Чому Рено Сімбол Не заводиться? | || 206

Особисто я стикався зі схожою проблемою на автомобілі Рено. Начебто всі системи працюють правильно, двигун не детонує і в цілому все добре, а ось з запалюванням проблеми. У нашому випадку допомогла діагностика машини у електрика. Спеціаліст швидко виявив проблему і сказав, що вона актуально для багатьох транспортних засобів французького виробництва. Причина важкого старту двигуна полягала в реле паливного насоса.

Це реле находится не в блоці запобіжників, розташованому в торпеді, під рульова колесом, а в підкапотному відсіку. Відкріваєте капот, немного вищє акумулятора, навпаки водійського сидіння, з правого боку, если стояти Обличчям до лобового скла, розташованій чорний блок. Знімете з него кришку и побачим блок з реле и декількома запобіжнікамі. Нижчих розташована фотографія, Потрібний нам елемент відзначеній номером 5. На фото ЦІ компоненти червоного кольору, но зазвічай смороду чорні, різниці це ніякий НЕ має.

Подкапотный блок реле в Рено Симбол
підкапотної блок реле в Рено Сімбол

Війміть деталь, Спробуйте прочістіті контакти, потім знову встановіть ее и заведіть двигун. Если машинка завелася нормально, то справа Полягає самє в запобіжніку. Фахівці рекомендуються використовуват реле корейського виробництва, смороду нічім НЕ гірші орігінальніх, потім на внутрішню на порядок дешевше. Міняєте деталь и без проблем катаєтеся далі.

У Деяк випадка проблема может полягаті в закислення або підгорілі контактах. Если ви помітілі сліді гару, то зверніться за помощью до електрика - майстер повинен віявіті проблему, щоб Згідно вона не стала причиною замикання. Если ж контакти Всередині монтажного блоку забруднені, то его придется розбіраті и зачіщаті все, що не зайве буде продзвоніті проводку. Чи не маючі досвіду, знову ж таки краще довіріті цею процес професіоналу. Если з запобіжнікамі все в порядку, то продіагностіруют запалювання. Більш точну відповідь зможу дати комп'ютерна діагностика.

Відео «Заміна запобіжників на Рено Меган»

На прікладі моделі Megane Пропонуємо ознайомітіся з процесом заміні запобіжників (автор відео - Рустам Абдуллін). || | 213