Що робити, якщо не заводиться Фольксваген Поло Седан?

Не заводиться Volkswagen Polo Sedan. Акумулятор заряджений. При включенні стартера чути клацання і тиша. Навіть не крутить. (Володимир)

Здрастуйте, Володимир. Насправді, причин, по якій Фольксваген Поло не заводиться, може бути безліч. Зараз ми постараємося в цілому вам розповісти, що робити в таких випадках.

Чому авто не заводиться?

Несправність в даному випадку може полягати:

  1. В роботі масляного насоса. На практиці такі випадки зустрічаються досить часто. Несправність даного елемента зробить неможливим старт двигуна.
  2. Поломка паливного насоса.
  3. Відсутність іскри. Дана проблема є однією з найпоширеніших. Якщо немає іскри, необхідно перевірити працездатність свічок запалювання, а також високовольтних проводів, що підходять до них. Також це може бути нещільний контакт клем стартера, які потрібно буде зачистити і в цілому перевірити працездатність самого пристрою. Поломка стартера ніколи не дасть запустити двигун.
  4. Не зайвим буде перевірити і роботу котушки запалювання , а також пристрої регулятора положення колінчастого шківа.
Диагностический разъем для проверки машины
Діагностичний роз'єм для перевірки машини

Швидше за все, проблема в стартері!

У будь-якому випадку, найактуальніше буде провести повну діагностику всіх систем вашого транспортного засобу. Процедура повної діагностики бортового комп'ютера дозволить виявити всі наявні несправності, в результаті чого ви будете точно знати, що потрібно робити далі. Для цього вам буде потрібно адаптер для тестування, спеціальний кабель і ноутбук.

  1. В першу чергу необхідно завантажити та встановити на комп'ютер програмне забезпечення для діагностики.
  2. Зробивши це, вам необхідно буде підключити адаптер до ноутбука і одночасно до діагностичного роз'єму, який розташований в салоні транспортного засобу. В автомобілях " Фольксваген Поло Седан цей роз'єм знаходиться з лівого боку і трохи нижче від рульової колонки і він прихований пластиковою накладкою. Демонтуйте накладку і підключіть кабель до виходу.
  3. Зробивши це, зачекайте кілька хвилин, поки програма не синхронізує комп'ютер і роз'єм.
  4. Після цього натискайте «Старт» або «Почати» і запускається процедура діагностики транспортного засобу. Таким чином будуть зчитані коди всіх наявних у системі авто несправностей. Вам необхідно буде розшифрувати ці коди, щоб згодом знати, про яких несправності і помилках вони свідчать.

Відео «Діагностика "Фольксваген Поло" Bluetooth»

процесі діагностики по бездротовому з'єднанню ви можете дізнатися нижче.


Коментарі та відгуки