Лого av-to.info

Заглухла на ходу и не заводитися АКПП: причини Виникнення І спосіб

Здравствуйте! Допоможіть, будь ласка, автомобіль з АКПП заглох и больше не заводитися. Що робити? (Мумін Курбонов)

Мумін, добрий день. Автоматична трансмісія - агрегат Досить складаний и прімхлівій в плане ЕКСПЛУАТАЦІЇ і обслуговування. Тому Одне неправильне дію может стать причиною того, что мотор заглух и не заводитися. Ми Спробуємо помочь вам у Вашому пітанні.

Чому глухне авто з АКПП?

Переключение режимов автоматической трансмиссии
перемикань режімів автоматичної трансмісії

Причин такой поведінкі автомобіля может буті кілька. Відразу ж скажемо - точно віявіті поломку поможет только якісна діагностика, а наведена нижчих інформація - це только теорія, оскількі Ми не бачили ваше авто и не знаємо, за якіх обставинні воно глухне.

Отже, найбільш пошірені причини:

  1. Дуже низька якість паливо. На нізькоякісному бензіні, дізелі або газу машина може і зовсім НЕ їхати. На практике така проблема проявляється зазвічай у тих автомобілістів, Які ставлять на свои авто газові установки и заправляють неякіснім газом. Потрібно позбутіся від нізькоякісного паливо и залитих нове. Если ваш автомобіль обладнання ГБО, то такоже нужно перевіріті и газовий фільтр. Працездатність фільтруючіх паливних елементів слід перевіріті и на бензиновому, и дизельному авто.
  2. Поломка регулятора масової витрати Повітря. Рекомендуємо провести перевірку працездатності пристрою, а такоже схему его Підключення, можливо, ставить обрів або замикання в проводці.
  3. Несправність датчика положення колінчастого валу. При такій проблемі машина может стихнути прямо на ходу. Як и в попередня випадки, та патенти, перевіріті працездатність регулятора, а такоже его проводку.
  4. Если транспортний засіб заглохло во время гальмування, то поломка Цілком может буті пов'язана з вакуумним підсілювачем гальм. Рекомендуємо Здійснювати діагностику механізму только в тому випадка, если ви добре там, де, як все правильно сделать.
  5. Заблоковано дросельно заслінка. Як показує практика, самє дросель в більшості віпадків становится причиною того, что автомобіль НЕ виходе завести.
  6. Природно, слід перевіріті и рівень паливо в баку.

У будь-якому випадка, если ві не знаєте, як делать діагностику трансмісії, то вам необходимо звернути с помощью до фахівців. С помощью комп'ютерної Перевірки професіонал здійсніть діагностику агрегату и виявило всі Можливі несправності у виде кодів, Які нужно буде Розшифрувати. При необхідності можна буде перевіріті и роботу самого двигуна.

Відео «Особливості ЕКСПЛУАТАЦІЇ автоматичної трансмісії»

Все про ЕКСПЛУАТАЦІЇ авто з АКПП — на видео (автор — Владимир Гречанинов).