Лого av-to.info

чи не вімікається вентилятор и гріються гальмівні диски: причини

Провівши діагностику авто Вольво ХС90 06 р.в, адаптером Елм 327 через ноутбук, так як вентилятор радіатора Постійно працював при заведеному ДВС діагностика результату не дала, хоч и під лючівся до ЕБУ через Роз'єм ОБД2, цього коли поїхав додому начали гальмуваті всі 4 колеса, до 40 км / ч нормально, но после машина начин ет гальмуваті и гріються диски. Підкажіть, будь ласка, в чому причина на рахунок вентилятора и гальм! Заздалегідь дякую! (Айдин)

Добрий день, Айдин. Постараємося вам помочь Деяк рекомендаціямі.

Чому НЕ вімікається вентилятор?

Причиною Постійно працюючий вентилятора радіатора є вихід з ладу датчика температури або замикання Деяк контактів, Які йдут безпосередно на вентилятор. Кроме того, при Постійній работе вентилятора причина может полягаті в непрацездатності реле, Пожалуйста заліпає. При залипання контактів реле напряжение подається на Пристрій постійно, тому воно и функціонує. Необходимо провести перевірку реле и спробуваті їх поміняти.

У Деяк випадка вентилятор не может вімкнутіся через термостата. Оскількі сам датчик розташованій в голівці блоку, Тільки він вірішує, коли нужно включать Пристрій. Однако при непрацюючий термостаті антифриз буде ціркулюваті по малому колу системи, а в коло з радіатором НЕ потрапляє. Термостат в цілому візначає режим руху антифризу.

Вентиляторы радиатора охлаждения на авто
Вентилятори радіатора охолодження на авто

Чому гріються гальмівні диски?

Тепер розглянемо причини, за Якими могут грітіся гальмівні диски ( ТД):

  1. У Першу Черга, если на самому диску з'явилися пошкодження. Если заміна елементів здійснювалася порівняно недавно, то Цілком можливо, что БУВ встановлений неякісно виготовлення диск. Если ж ВІН працює Вже довгий час, то Йому может знадобітіся проточка, но только в тому випадка, если це дозволяє Виконати товщина. Если це Неможливо, то єдиний вихід - це заміна елемента.
  2. Если ТД знос разом з колодками. Коли товщина елементів идет за нижню межу допустимого значення, компоненти всегда будут грітіся, з часом це відбітіся на безпеці водія в цілому.
  3. На ваш транспортний засіб були Встановлені нізькоякісні або неорігінальні колодки. Проблема вірішується Виключно Шляхом заміні компонентів.
  4. Если на Вашому авто встановлен змішана система гальмівніх прістроїв. Например, передні гальма дискові, а задні барабанні. Начебто Нічого страшного, но на практике це є Досить важлівою причиною, за Якими могут грітіся ТД. Аджея во время гальмування загальне НАВАНТАЖЕННЯ буде пошірюватіся в Першу Черга на передню вісь.

Ще Хочемо відзначіті - если ви проводили тестування авто и не виявило ніякіх проблем, при цьом певні несправності все ж ма ють місце буті, то скоріше за всі ви Щось Зроби неправильно. Може буті, є сенс довіріті діагностику фахівцям? При правильному підході будут віявлені всі поломки, про Які ви могли даже НЕ здогадуватіся.

Відео «Установка ПО для діагностики Вольво»

Детально про процес встановлення програмного забезпечення для Перевірки автомобіля Вольво Дивіться на відео (автор - Sem Nik).