Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Що робити, якщо не включається кондиціонер Опель Астра?

Добрий день! Не можу знайти запобіжник кондиціонера, він не включається. Автомобіль - Opel Astra G. Дякую!

Доброго времени суток. З проблемою непрацюючого кондиціонера на практиці стикаються багато власників автомобілів Опель Астра. Ми постараємося дати вам дієві рекомендації щодо виправлення цієї поломки.

Чому не працює кондиціонер?

Причин може бути багато . Для початку ознайомтеся зі схемою блоку запобіжників, наданої нижче. За функціонування кондиціонера відповідають два запобіжники - під номером 35 і під номером 40. Ці компоненти забезпечують роботу пристрою, а також системи охолодження.

Схема блока для автомобиля Опель Астра
Схема блоку для автомобіля Опель Астра

Якщо вони робочі, то причини виходу з ладу кондиціонера можуть бути наступні:

  1. Порушена герметичність. Система кондиціонування може мати багато сальників і прокладок, що відповідають за герметичність. Якщо ці компоненти втрачають свою еластичність, зокрема через непостійній експлуатації.
  2. Бруд в підкапотному просторі, яка призводить до корозії деталей, також може бути причиною непрацюючого пристрою. Частіше мийте моторний відсік.
  3. Система могла бути пошкоджена в результаті навіть незначної аварії.
  4. заклинило компресор. Ця поломка може сильно вдарити по бюджету автомобіліста. Як правило, вона виникає в результаті зносу або нестачі мастила в системі. Відсутність змащуючого матеріалу може привести до підвищеного зносу ущільнюючих елементів, а в підсумку це призведе до корозії і пошкодження вашого телефону.
  5. Проблеми з електрикою. Судячи з особистого досвіду, контакти завжди є однією з основних проблем в даному випадку. Наприклад, навіть при поломці регулятора високого тиску пристрій не зможе виявити загрозу збільшення рівня тиску. В результаті через клапан відбувається аварійний викид фреону.
  6. Скупчилися відкладення і бруд в системі. Якщо в патрубках магістралі накопичилися відкладення, то мастило не зможе належним чином поступати до компресора, в результаті це призводить до більш серйозних несправностей. Автовласникові слід здійснити промивку системи, але для цього, швидше за все, доведеться демонтувати деякі пристрої і вузли.
  7. Надмірний тиск часто стає причиною поломки при підвищеному рівні охолоджуючої рідини в системі. Крім того, це може статися при поломці вентилятора. Діагностику можна здійснити тільки маючи необхідне обладнання.
  8. Витік фреону. Проблема витоку повинна бути вирішена до того, як ви заллєте новий фреон.

Відео «Як відремонтувати кондиціонер автомобіля»

Уся детальна інформація про ремонт пристроїв представлена ​​на цьому відео.