Що робити, якщо не включається кондиціонер Опель Астра?

Добрий день! Не можу знайти запобіжник кондиціонера, він не включається. Автомобіль — Opel Astra G. Дякую!

Доброго часу доби. З проблемою непрацюючого кондиціонера на практиці стикаються багато власників автомобілів Опель Астра. Ми постараємося дати вам дієві рекомендації по виправленню цієї поломки.

Чому не працює кондиціонер?

Причин може бути багато. Для початку ознайомтеся зі схемою блоку запобіжників, наданою нижче. За функціонування кондиціонера відповідають два запобіжника — під номером 35 і під номером 40. Ці компоненти забезпечують роботу пристрою, а також системи охолодження.

Схема блока для автомобиля Опель Астра
Схема блоку для автомобіля Опель Астра

Якщо вони робочі, то причини виходу з ладу кондиціонера можуть бути наступні:

  1. Порушена герметичність. Система кондиціонування може мати багато сальників і прокладок, які відповідають за герметичність. Якщо ці компоненти втрачають свою еластичність, зокрема через непостійною експлуатації.
  2. Бруд в підкапотному просторі, що призводить до корозії деталей, також може бути причиною непрацюючого пристрою. Частіше мийте моторний відсік.
  3. Система могла бути пошкоджена в результаті навіть незначної аварії.
  4. Заклинив компресор. Ця поломка може сильно вдарити по бюджету автомобіліста. Як правило, вона виникає в результаті зносу чи нестачі мастила в системі. Відсутність мастильного матеріалу може призвести до підвищеного зношування ущільнювальних елементів, а в підсумку це призведе до корозії і поломки пристрою.
  5. Проблеми з електрикою. Судячи з особистого досвіду, контакти завжди є однією з основних проблем в даному випадку. Наприклад, навіть при поломці регулятора високого тиску пристрій не зможе виявити загрозу збільшення рівня тиску. У результаті через клапан відбувається аварійний викид фреону.
  6. Скупчилися відкладення і бруд в системі. Якщо в патрубках магістралі накопичилися відклади, то мастило не зможе належним чином надходити до компресора, в підсумку це призводить до більш серйозних несправностей. Автовласникові слід здійснити промивку системи, але для цього, скоріше за все, доведеться демонтувати деякі пристрої і вузли.
  7. Надлишковий тиск часто стає причиною поломки при підвищеному рівні охолоджуючої рідини в системі. Крім того, це може статися при поломці вентилятора. Діагностику можна здійснити тільки маючи необхідне обладнання.
  8. Витік фреону. Проблема витоку повинна бути вирішена до того, як ви заллєте новий фреон.

Відео «Як відремонтувати кондиціонер автомобіля»

Вся детальна інформація про ремонт пристроїв представлена на цьому відео.


Коментарі та відгуки