Лого av-to.info

Ступінь надійності варіатора на автомобілі Тойота Королла

Доброго дня! У мене автомобіль Toyota Corolla з варіатором. Наскільки надійний варіатор, много Звернення з ремонтом? (Степан)

Привіт Степан. Спасибі, что звернули до нас с помощью.

Найбільш пошірені проблеми цього виду КПП

Який КПП обладнано ваше авто?

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Незважаючі на Великі Преимущества вариаторной коробки передач, цею агрегат має ряд недоліків, з Якими періодічно стікаються ВЛАСНИКИ авто з такою КПП: | || 222

  1. Такі коробки потребують періодичного грамотному обслуговуванні. Багато автовласників стикаються з частим обривом ланцюгових ременів коробки, що відбувається в результаті неправильному використанні машини.
  2. Потрібно регулярно міняті трансмісійну рідина. Если цього НЕ делать Вчасно, проблеми вам забезпечені. Заміна масла винна здійснюватіся відповідно до регламенту, Позначення виробника.
  3. Такі КПП не прізначені для великих навантаженості. Відповідно, при частій ЕКСПЛУАТАЦІЇ транспортного средства в условиях бездоріжжя ресурс ЕКСПЛУАТАЦІЇ воротарів зніжується. Особливо це буде відчутно после регулярної їзди по сільській місцевості в течение зимового ПЕРІОДУ.
  4. В цілому ресурс использование таких агрегатів на порядок менше, чем у того ж традіційного «автомата» або «механіки».
  5. Отечественные автомобилисты часто сталкиваются с проблемой перегрева коробки передач. Опять же, все из-за неправильной эксплуатации.
Цепной ремень CVT
ланцюгова ремінь CVT

Як ви розумієте, варіаторніє агрегати більш чутліві в плане использование та догляд. Смороду вімагають більш частої діагностики в силу своєї складної конструкції. Проблема обрів ланцюгова ременя є найбільш Поширення среди наших автомобілістів. Щоб цього не став, нужно правильно використовуват CVT, про что більш докладно написано тут.

Ми порекомендуємо вам більш уважний ознайомітіся з сервісною книжкою до свого транспортного засоби. Іноді корисні поради опісані самє в ній. Если це проблемно сделать, то можете скористати нашим сайтом. Например, тут ви знайдете повну інформацію про Пристрій и принципи роботи CVT.

Відео «Все про вариаторной КПП»

Уся Основна інформація про ЦІ види агрегатів представлена ​​на відео.