Моторні масла для автомобіля Тойота і можливість їх змішування

Добрий день! Поясніть, будь ласка, чи можна додавати в масло OW-30 масло 5W-30? Заздалегідь спасибі за відповідь і допомогу! (Євген).

Доброго Дня, Євген! Ваше питання нам зрозумілий, ми готові дати на нього вичерпну відповідь.

Можна заважати масла?

Питання змішування моторних рідин є актуальним для багатьох автомобілістів. Часто вітчизняні автолюбителі стикаються з необхідністю додавання масла в двигун, що тягне за собою безліч нагальних питань.

Замеряем уровень масла
Заміряємо рівень масла

Відразу ж хочеться відзначити, що в змішуванні моторних рідин класів 0W30 немає нічого страшного 5W30. Цифри позначають клас в'язкості, а при такому незначному розходженні допускається змішування. Але далеко не завжди, а при дотриманні деяких умов:

Якщо ці витратні матеріали одного виробництва і впевнені, що вони володіють однаковим хімічним складом. Змішування «расходников» різних виробників не допускається. Часто виробники рідин використовують у своїх складах різні хімічні речовини. Якщо такі ММ довгий час використовуються, то рідина просто втрачає свої властивості, від чого не зможе виконувати всі функції, покладені на неї. Крім того, це загрожує надмірним утворенням нагару в системі ДВС і як наслідок — підвищеною витратою бензину.

Голосування

Змішуєте ви олії різних класів у своєму авто?

Загрузка ...Загрузка ...  Завантаження ...

Зрозуміло, якщо ви потрапили в таку ситуацію, коли потрібно терміново додати ММ для того, щоб доїхати до будинку, то це цілком допустимо. Але тривала експлуатація транспортного засобу з різними витратними матеріалами не допускається. Також врахуйте, що обидва типи масла повинні бути або синтетичними, або напівсинтетичними, або мінеральними. Змішування «синтетики» з «мінералкою» або «полусинтетикой» може понести за собою небажані наслідки.

Як ви зрозуміли, бажано такого не робити. Але задайтеся питанням — чи потрібно це вам? Навіщо змішувати класи в'язкості OW-30 і 5W-30? Якщо ви хочете, щоб ваш автомобіль легко заводився взимку, то краще вже залити не «всесезонку», а саме зимовий витратний матеріал. В цілому така процедура додавання є небажаною, але в екстрених випадках це робити можна.

Відео «Можна змішувати моторні рідини?»

Відповідь на це питання також зможете знайти на цьому відео.


Коментарі та відгуки