Лого av-to.info
Консультація з фахівцем

Моторне масло для Пежо: вибір виробника

Підкажіть, будь ласка, яке масло лити в мотор з пробігом 400 тис км Пежо 406 мотор 2.0! (Денис)

Доброго времени суток, Денис. До питання вибору моторної рідини дійсно потрібно підійти з усією відповідальністю. Тому ви правильно зробили, що вирішили проконсультуватися з нами з цього приводу.

Яке масло лити в Пежо?

Для транспортних засобів Пежо, незалежно від моделі і марки, інтервал заміни робочої рідини в двигуні внутрішнього згоряння становить 15 тисяч кілометрів пробігу. Що стосується самої змащення, то вам необхідно точно упевнитися в цьому, ознайомившись з сервісним мануалом по експлуатації вашого транспортного засобу. Наскільки нам відомо, виробник Пежо рекомендує використовувати робочу рідину маркування 5W40, але ми все ж порадимо вам ознайомитися з інструкцією до вашого авто. Можливо, цей показник буде трохи відрізнятися.

Але все ж від використання моторної мастила класифікації 5W40 нічого поганого не трапиться. Тепер що стосується вибору виробника. Тут вже все індивідуально і все залежить також від стану транспортного засобу. Наприклад, нам точно відомо, що компанія Peugeout тісно співпрацює з виробником моторних рідин Total. Більш того, продукція цієї марки часто заливається в транспортні засоби Пежо при виробництві. Тому є сенс в тому, щоб порадити вам використовувати саме цю мастило.

Автомобиль Peugeout 406 в синем цвете
Автомобіль Peugeout 406 в синьому кольорі

Тим більше, що згідно з відгуками автомобілістів, цей витратний матеріал є досить якісним і відповідним всім необхідним характеристикам. Як кажуть автовласники, Тотал Квартц ідеально використовувати у відносно нових двигунах (віком до 10 років). Таким чином можна запобігти утворенню нагару в системі і забезпечити більш надійну роботу агрегату. Але це зовсім не означає, що ви не можете використовувати інші моторні рідини.

Власники різних моделей автомобілів Peugeout часто заливають в двигуни своїх машин і іншу продукцію, відзначаючи її якість. Йдеться про змащення Мотюль, Мобіл, Шелл і інших. У будь-якому випадку, використання якісного витратного матеріалу необхідного класу не зашкодить машині. Якщо ви хочете, щоб в ДВС вашого авто не утворювався нагар, то вам необхідно буде здійснити його промивку перед затокою нового масла. Детальні інструкції по цьому процесу ви зможете знайти на нашому ресурсі, для промивання можна використовувати промивну рідину, спецзасіб або гас.

Відео «Процес заміни робочої рідини на Пежо 406»

Детальніше про те , як здійснити заміну масла на цьому авто, дивіться на відео.