Лого av-to.info

мотокуртки - розкіш чи необходимость в екіпіровці мотоцікліста?

Здравствуйте! Не так давно ставши власником мотоцикла, а зараз, як розумієте, на вулиці в основному мінус и їздіті Досить холодно. Випадкове натрапів на ПОСИЛАННЯ https: //tci-ukraine.com.ua/shop/category/motoekipirovka/motokurtki, промоніторів подібні сайти и стало цікаво - чи є сенс від куртки и Які види курток можна найти в продаж? Заранее спасибо (Борис).

чи потрібна мотоціклістові куртка?

Зимняя мотокуртка для байкера
Зимова мотокуртка для байкера || | 206

Привіт Борис. Відразу ж хочу сказати, що якщо шолом для мотоцикла виконує дуже важливу роль в захисті голови водія, то мотокуртка текстильна покликана забезпечити не тільки захист людини, але і комфорт.

У продаж можна зустріті кілька відів такого одягу: | || 208

  1. Якщо мова йде про зимовому варіанті, то мотокуртка жіноча чи чоловіча в будь-якому випадку повинна бути подовженою. Крім того, вона повинна бути найбільш безпечною і оснащеної міцними застібками, а оскільки вона буде використовуватися в основному взимку, мотокуртка із захистом повинна також захищати мотоцикліста від негоди. При необхідності в ній може бути знімна підкладка. Ціни на подібні товари зазвичай високі, але воно того варте.
  2. мотокуртки чоловіча может буті легшим и мати захист від дощу, тобто вона буде вологостійкою, но зазвічай Такі варіанти НЕ особливо підходять для їзди в негідника. На практике такий тип одягу віготовляється з тонких матеріалів, так что ВІН продається разом зі штанами.
  3. На сьогоднішній день найпопулярнішім варіантом среди наших співвітчізніків є шкіряна мотокуртка або косуха. Вона НЕ только дозволяє захістіті мотоцікліста, но и дает Йому можлівість, як то кажуть, віглядаті круто. Такий варіант зазвічай коштує Чимаев, но в даного випадка мета віправдовує засоби. Шкіряні куртки особливо полюбили нашим співвітчізнікам.
  4. Ще один варіант - річна екіпірування. Подібні варіанти повінні НЕ только Забезпечувати необхідній захист водія, но и буті найбільш комфортним, оскількі їх експлуатація здійснюватіметься зазвічай в спеку.
Старая потрепанная косуха
Стара пошарпали косуха

Як бачите, варіантів кілька и КОЖЕН з них має свои Преимущества и Недоліки. Так что купуючі мотокуртку, та патенти, буті найбільш уважний и розуміті, Який варіант и для чого потрібен.

Наведемо кілька моментів, на Які слід звернути Рамус при віборі:

  1. Наскільки якісна шкіра и Який крій. Зрозуміло, чим якісніше буде материал, тім вищє буде кінцева ВАРТІСТЬ товару.
  2. Будь-яка мотоциклетний одяг повинен буті оснащена системою вентиляції, ця необходимость особливо гостре відчувається в літню спеку.
  3. Для забезпечення безпеки одяг винна мати сертіфіковану знімну захист.
  4. Для більшої безпеки и комфорту одяг повинен буті оснащена міцною фурнітурою.

Відео «Слушні рекомендації относительно вибори екіпіровкі»

Як правильно мотоціклістові вібрато екіпіровку - докладні рекомендації пре ставлені на відео нижчих (автор ро лику - каналу Moto Nexus).