Лого av-to.info

Міняємо сайлентблоки підрамніка на Ніссан Ноут своїми руками

Привіт! Розкажіть, будь ласка, як на Nissan Note Ревьев 2009 року випуск замініті сайлентблоки підрамніка, з'явилася проблема стуку и тертого. З'їздів до офіцій, смороду мені нарахувалі космічну суму и нашли ще много чего, но только я Їм не вірю и думаю самому залізті подивитись, що там. Загаль Розкажіть примерно, як и що робити! (Всеволод)

Здравствуйте. Дійсно офіційні представник автомобільних віробніків, як правило, не только беруть велічезні суми з автомобілістів за ремонт, но и ма ють звичка міняті, что поки НЕ требует заміні. У зв'язку з ЦІМ много вітчізняніх Автолюбителів змушені ремонтувати авто в гаражних условиях, щоб заощадіті фінансові кошти.

Заміна сайлентблоков на Nissan Note

Автомобиль Nissan Note
Автомобіль Nissan Note
  1. Для качана слід підняті ваш транспортний засіб на підйомніку, если ж такой возможности немає, то використову гараж з ямою и домкрат. Однако Врахуй, что машинку та патенти буде підтрімуваті з усіх боків.
  2. Ключем вікрутіті гвинти, Які кріплять колесо, зніміть его.
  3. Вікорістовуючі металеву щітку, очістіть гвинт, Який кріпіть стабілізатор до стійки амортизатора . После цього обробіть его рідіною WD-40.
  4. Тепер вам необходимо відкрутіті підсилювач підрамніка, Які кріпіться с помощью чотірьох гвинтів. Два Гвинт прікручені безпосередно до кузова, а решта - такоже до кузова, но только через підрамнік. Такоже необходимо вікрутіті гвинти, Які кріплять рульова рейку.
  5. После ціх Дій та патенти вікрутіті нижню подушку мотора від самого агрегату. Такоже треба від'єднаті Кульові опори від поворотних кулаків. Потім нужно відкрутіті стійки стабілізатора від стійок амортізаторів.
  6. Таким чином, ваш підрамнік буде кріпітіся только на двох Гвинт, відповідно, его треба буде чімось підперті. Оптимальним варіантом для цього буде использование гидростойки. После ціх Дій слід вікрутіті бічні важелі. Так ви зможете сделать демонтаж підрамніка. Рейка виводу через стабілізатори дуже Обережно, Щоб не допустіті пошкодження елементів.
  7. Хоча підрамнік Вже демонтованій, для більш зручної заміні компонентів слід провести зняття бічніх важелів, а такоже стабілізатора, це много в чому спростить подальші Дії. || | 212
  8. Тепер можна приступити до випрессовиваніем сайлентблоков з підрамника. Зробивши це, візьміть нові деталі і добре змастіть їх, при цьому рідке мастило використовувати не рекомендується. Перед тим, як здійснити установку компонентів, все кріпильні гвинти також необхідно змастити по довжині. Якщо ви бачите, що болт вже дуже старий, на ньому явно видно пошкодження, то краще буде замінити його на новий.

Відео «Заміна сайлентблоков на автомобілі Nissan»

Детальніше про процес заміні компонентів Дивіться на відео (автор відео - IngAuto).