Особливості вибору моторної рідини для двигунів GDI

Привіт! Скажіть, будь ласка, чи підійде масло ЗІК для двигуна GDI?

Доброго часу доби. Ми готові відповісти на ваше запитання.

Яке моторне масло лити в мотори GDI?

У вашому випадку необхідно було вказати не тільки модель двигуна, але і марку транспортного засобу, його рік випуску пробіг. Яке масло ви використовували до цього, також є важливим чинником.

Масло Зік є якісним видатковими матеріалами. Використовувати цей витратний матеріал чи ні — залежить від року випуску транспортного засобу і стану двигуна. Якщо авто відносно нове або нещодавно робився капітальний ремонт мотора разом з його очищенням від нагару, то експлуатація Зік цілком допустима. Але необхідно врахувати, що по своїй конструкції двигуни GDI найбільш схильні до накопичення нагару в камері згоряння, так і на клапана. Тому ми порекомендуємо вам зупинити вибір на малозольних рідинах.

наприклад, якщо ви берете витратний матеріал виробництвом з Європи і відповідним стандартом АСЕА С3, то слід брати ММ з найбільш низьким лужним числом.

До таких ММ належать:

  • Нэсте Сіті Про 5W40;
  • Пентосин Пентосинс (Pentosin Pentosynth) з таким же числом;
  • або Петро Канада (виробник Канада) 5W30.
Двигатель внутреннего сгорания GDI
Двигун внутрішнього згоряння GDI

Якщо ви вирішите використовувати змазує рідина азіатського виробництва, то необхідно, щоб за своїм стандартам ці ММ відповідали SN Ilsac GF-4 або GF-5.

приміром, в GDI допустима експлуатація:

  • Идемитсу Зепро Турінг 5W30;
  • ДжиТиОил Енерджі СН 5W30.

Ці витратні речовини вам порекомендують на будь-якому спеціалізованому СТО, яке займається ремонтом та обслуговуванням транспортних засоби німецького або японського виробництва. Але пошук таких змащувальних ММ може викликати труднощі в залежності від регіону, де ви купуєте продукцію. Якщо ви не можете його знайти, то ми порадимо вам звернутися до дилера або здійснити покупку через інтернет.

Нижче наведено список рідин, які часто використовують вітчизняні автомобілісти, при цьому вони не скаржаться на якість даних олій:

  • Шелл Хелікс Ультра Екстра 5W-30;
  • Фучс титан GT1 C3 5W-30;
  • Тотал Квартц Инео 5W-30;
  • Мобіл ЕСП Формула 5W-30.

У будь-якому випадку, якість витратного матеріалу повинна бути високою, тому перед його придбанням зверніть увагу не тільки на упаковку, але і на ціну. Занадто низька вартість повинна вас насторожити, оскільки часто це є наслідком низькоякісних масел.

Відео «Що потрібно знати про заміну ММ на Мітсубісі»

Що потрібно знати про заміну масла в автомобілі Мітсубісі — дивіться на відео.


Коментарі та відгуки