Вибір мастила для Фольксваген T5 і управління Webasto легко і просто

Добрий день! У мене два питання. Перший — яке моторне масло лити взимку в VW Т-5 2005 р. в. І друге питання — у мене стоїть Вебасто в кабіні, ніде немає ніяких кнопок, щоб хоч якось управляти (вкл., вимк.) і т. д. Як зрозуміти, коли воно включається і для чого мені це? Дякую за відповідь! (Анатолій)

Доброго Дня, Анатолій. Ваше питання є досить актуальним, тому ми вже підготували відповідь і готові надати його вам.

Яке масло лити в VW T-5 взимку?

Для початку приділимо час вибору моторної рідини. Для автомобілів Фольксваген необхідно використання виключно якісного масла.

Якщо ви хочете, щоб взимку проблем з запуском двигуна не було, то рекомендуємо вам використовувати такі бренди, як:

  • Мобіл 1;
  • Лікві Молі;
  • НьюЛайф.
Зимнее масло для двигателя Ликви Моли 0W40
Зимове масло для двигуна Лікві Молі 0W40

Єдине, що слід зазначити, це те, що клас в'язкості цих витратних матеріалів має становити 0W40. Як правило, така комбінація, якщо вона вказана на етикетці, що дозволяє заводити двигун навіть у 45-градусний мороз. Ще одним важливим моментом є покупка винятково оригінального речовини. В даному випадку, якщо ви купуєте неоригінальну продукцію, то, зрозуміло, ніякої мови про якості витратного матеріалу бути не може.

Як користуватися Webasto?

Вебасто — це система передпускового прогріву двигуна, яка дозволяє запускати мотор навіть в найлютіший мороз. Якщо у вашому транспортному засобі встановлено Вебасто, то можете вважати, що вам дуже пощастило.

На системі і не повинно бути ніяких кнопок, способів її управління може бути кілька:

  • за допомогою таймера;
  • за допомогою пульта дистанційного керування;
  • або ж з використанням телефону.
Таймер для управления Вебасто
Таймер для управління Вебасто

Таймер є менш витратним способом, який дозволить активувати систему. Подивіться в салоні, зазвичай такі лічильники встановлюються на торпеді. Його можна налаштувати таким чином, щоб система включалася автоматично в необхідний час, крім того, можна також налаштувати і час роботи Вебасто. Також таймером можна включити систему вже будучи в авто.

Якщо у вас є пульт, то все ще простіше. Webasto без проблем включається за допомогою пульта, якщо все правильно налаштовано. Цей спосіб є більш витратним, оскільки вартість пульта на сьогодні складає близько 10 тисяч рублів (на відміну від 3 тис. у випадку з таймером).

Ну і останній варіант — телефон. Як ви розумієте, це найдорожчий метод. На стільниковий встановлюється програмне забезпечення, що дозволить управляти системою попереднього нагрівання двигуна в будь-якому місці.

Відео «Інструкція в Вэбасто»

Детальніше про те, як користуватися системою, дивіться на відео.


Коментарі та відгуки