Лого av-to.info

Масло для турбодизельного двигуна

Турбодизельний двигун 2,5 без фільтр сажі. Пробіг - 115000, Кіа Соренто 2009 року. Підкажіть, будь ласка, якої фірми и Пожалуйста масло краще лити! (Сергій)

Доброго дня, Сергію. Питання, Яким ви цікавітеся, насправді актуальна для багатьох власніків позашляховиків KIA. Ми дамо найбільш Розгорнутим відповідь на него.

Вибір масла для турбодизеля на прікладі Кіа Соренто

В транспортні засоби цього класу рекомендується заливати виключно якісний видатковий матеріал. Про дешевих аналогах зарубіжної продукції в даному випадку і мови бути не може. Бажано зв'язатися з дилером і уточнити, яку саме рідина слід заливати в мотор. Якщо такої можливості немає, то ми рекомендуємо вам купувати витратне речовина оригінального виробництва. Воно буде називатися Hyundai / KIA або мати в своїй назві марку однієї з цих машин. Не секрет, що KIA виробляється на одному заводі з Hyundai, відповідно, моторні масла виготовляються також для двох типів авто. До оригіналу також відноситься рідина «KIA Turbo Syn», свій вибір краще зупинити саме на ній.

Моторная жидкость для KIA
Моторна рідина для KIA

Природно, набуваючі орігінальну продукцію ви повінні звернути Рамус, щоб вона прізначалася для дизельних двигунів. Виробник рекомендує власникам транспортних ЗАСОБІВ КІА заліваті в свои машини ММ, відповідну класу в'язкості 5W30 або 10W40. Це может буті як синтетичне ММ, так и напівсінтетічне. Головне, щоб на упаковці від «розхіднікі» були вказані ЦІ символи.

Такоже ви повінні знаті, что на сьогоднішній день Виробники витратності Речовини все Частіше віпускають продукцію для окрема відів авто. Так, на Сайти Вся можна зустріті масла для BMW, Renault, Fiat, Mercedes и других марок. У цьом випадка КІА НЕ є вінятком. Для ціх машин були віготовлені следующие масла:

  • Мобіл 1 Нью-Лайф 5W-30;
  • Ликви Моли Leichtlauf Special AA 5W-30;
  • Мотюль 8100 X -clean 5W-30 - C3.

Дайте оцінку моторної Рідини KIA

Опитування
Загрузка ... & nbsp; Завантаження ...

Природно, вся продукція винна буті оригінального виробництва. На етікеті будь-которого ММ буде Вказаним список машин, в якіх допускається его использование.

Відео «Заміна моторної Рідини в Кіа Спортедж»

Ви можете поспостерігаті, як відбувається самостійна заміна ММ в Кіа Спортедж.