Яке трансмісійне масло вибрати для Мітсубісі Лансер?

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, яке масло і скільки мені потрібно для заміни в варіаторі на Мітсубісі Лансер 2008 року. Що ще потрібно для заміни? І де ви порадите зробити цей сервіс. Дякую вас. (Сергій)

Добрий день, Сергій. До заміни робочої рідини в трансмісії, а тим більше в варіаторі, необхідно підійти з усією відповідальністю. Тому ви правильно зробили, що вирішили на всяк випадок проконсультуватися з цього питання.

Яке масло лити в Лансер?

На вашому місці бажано було б надати більше інформації про своїй машині — чи вперше ви змінюєте рідина в коробці передач? Чи є якісь передумови для заміни? Який номер моделі авто у вас? Але незважаючи на брак цих даних, ми наведемо кілька рекомендацій по заміні оливи в трансмісії.

Оригинальная трансмиссионная жидкость для CVT Митсубиси
Оригінальна трансмісійна рідина для CVT Мітсубісі

Є кілька марок масел, які можна використовувати в АКПП Мітсубісі:

  1. В першу чергу, зверніть увагу на оригінал. DiaQueen CVT — це трансмісійне масло, яке рекомендує виробник, інформація про це повинна бути вказана у вашій сервісній книзі. Згідно відгуками, це мінеральна мастило, а значить в сильні морози з її використанням можуть виникнути проблеми. Крім того, воно досить дороге в порівнянні з іншими витратними матеріалами, а в залежності від міста, в якому ви проживаєте, знайти його може бути складно.
  2. Деякі лансероводы практикують використання мастила Nissan NS-2. За твердженнями споживачів, це аналог вищеописаного оригіналу, але за більш прийнятною ціною. За фактом воно дійсно використовується в коробках Лансер. Але на нашому ринку легко нарватися на підробку — при покупці звертайте увагу на саму упаковку. Якщо вона неякісна, то краще не брати.
  3. Деякі фахівці на різних СТО радять лити Mitasu CVT. Настійно не рекомендуємо цього робити. Масло хоч і японське, і за нормальною вартістю, за фактом від його використання вже не один автомобіліст скаржився на подальші проблеми з трансмісією. Тому радимо утриматися від затоки цієї рідини.
  4. Eneos CVT. Також використовується деякими автомобілістами, нарікань з приводу його ефективності роботи поки що немає.

У будь-якому випадку, звертайте увагу на упаковку мастила — вона повинна виглядати, як оригінал. Використання фальсифікату може дуже негативно відбитися на роботі агрегату. Що стосується заміни, то рекомендувати які-небудь сервіси ми не будемо, так як це залежить виключно від міста, де ви проживаєте. Крім самої мастила, вам потрібно промити радіатор охолодження варіатора і зробити заміну фільтра грубої очистки. Якщо є необхідність, ми можемо надати інструкцію по заміні.

Відео «Економна експлуатація авто на варіаторі»

На відео зверніть увагу на те, як авто набирає швидкість, при цьому обороти тримаються на одному рівні, відповідно, знижується витрата палива.


Коментарі та відгуки